هند شانس ارسال یک ژیمناست به توکیو المپیک شروع جولای 24, است, اما, بیش, با, بالا ورزشکار Dipa Karmakar هنوز به بازیابی از او به عنوان آسیب های المپیک روند صلاحیت سران نسبت به نتیجه آن است. Karmakar, 26 تشدید و او k nee صدمه در ماه مارس سال گذشته در باکو جام جهانی.

“Dipa نشده شروع به آموزش. او رفتن را از طریق توانبخشی گفت:” او مدت زمان طولانی مربی Bishweshwar Nandi از اگرتلا تریپورا.

هند هیچ ژیمناست خواهد شد رقابت در جام جهانی سری شروع 20 فوریه در ملبورن. جام جهانی سری شامل چهار مسابقات—یکی از آخرین است در ماه مارس در آلمان—بهترین نوازندگان که از آن خواهد شد یک نقطه در بازی های 2020.

بر اساس بمبئی-بین المللی ژیمناستیک قاضی دیپاک Kabra که شده از نزدیک زیر Karmakar به عنوان یک مقام رسمی در مدار جهانی گفت که شانس خود را برای به دست آوردن فرم بالا در زمان را به یک دندانه در جام جهانی سری باریک است.

“این ممکن است شش ماه یا بیشتر برای بهبود یافتن از مصدومیت زانو” Kabra گفت. “آخرین بار Karmakar بود با عجله برگشت و آن را تشدید دوباره. در این زمان او در حال شکل گرفتن گام های کودک به بهبود است.”

چهار سال پیش در ریو بازی های المپیک, Karmakar پشت سر هم به محل موردتوجه وتماشای عموم با تقریبا improbably شجاع عملکرد که او را دیدم پایان چهارم در طاق و او ساخته شده یک شبه ستاره جهانی در این ورزش است. او اولین زن هندی, ژیمناست به رقابت در بازی های المپیک و اولین ژیمناست از هند در سال 52—صرف نظر از جنسيت—به رقابت در این مرحله است.

در سال 2017 Karmakar مجروح زانو برای اولین بار رفت و از طریق یک عمل جراحی شد و برای بقیه فصل. او ساخته شده باز گشت پر شور در سال 2018—هنگامی که او برای اولین بار هندی, ژیمناست برای برنده شدن طلا در یک رویداد جهانی—قبل از مصدومیت زانو ضربه او را دوباره.

مربی Nandi حاضر به اظهار نظر در Karmakar برنامه های برای آینده اما او وارد نشده نام او برای دومین رویداد از سری جام جهانی هم برگزار می شود در دوحه در ماه مارس است.

ژیمناستیک فدراسیون هند (GFI) دبیر Shantikumar سینگ تایید کرد که بدون مشارکت درخواست آمده اند برای دوحه جام جهانی. نه وجود دارد یک طرح آماده برای نهایی صلاحیت شانس—ژیمناستیک مسابقات قهرمانی آسیا شروع ممکن است 2 در توکیو. فقط همه جانبه طلا و نقره برندگان مدال در هر دو مردان و زنان در دسته واجد شرایط برای بازی های المپیک آسیایی را تامین کند.

“ما باید ارشد مسابقات قهرمانی ملی در آخرین هفته مارس در حیدرآباد. پس از آن ما را به یک تماس که آیا برای فرستادن یک تیم به مسابقات قهرمانی آسیا,” سینگ گفت.

این فقط Karmakar; هند درخشان جدید ژیمناست 24 ساله Aruna ردی بیش از حد نخواهد بود در بازی های المپیک است. این ژیمناست از حیدرآباد است که در هند به غیر از Karmakar با جام جهانی مدال تایید کرده است که او از نژاد نیز با مصدومیت زانو که او تا به حال یک عمل جراحی سه ماه به عقب.

“من هیچ برنامه ای به عجله بازگشت به رقابت به عنوان من قصد دارم از طریق نوتوانی” ردی گفت.

فراتر از آسیب های نیز وجود دارد که داستان شکست مقامات برای ایجاد مشخصات ژیمناستیک زیر Karmakar را در سال 2016 ریو عملکرد. در واقع, ورزش, وضعیت رفت و از بد به بدتر است. به دلیل اختلافات میان گروه های مختلف, ژیمناستیک, نیست که یک فدراسیون در هند به مدت چهار سال. در ماه نوامبر GFI در نهایت انجام انتخابات نظارت کرد اما فدراسیون هنوز به وزارت ورزش را شناخت.

“ژیمناست باید پتانسیل وجود ندارد اما سیستم در محل” گفت: Manoj رعنا که ردی مربی. “اگر GFI مشتاق است برای ارسال یک تیم برای مسابقات قهرمانی آسیا در اردوگاه باید شروع به در حال حاضر. اما این اتفاق نمی افتد.”

رعنا گفت که فقدان یک فدراسیون برای سال های بسیاری تا به حال تأثیر عمده ای در اجرای برنامه.

“بازیکنان بودند مطمئن نیستید که آیا آنها خواهد در رقابت های بین المللی ملاقات و یا نه. این فشار بسیار زیاد در ذهن و تحت تاثیر عملکرد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su