مجروح Nick Kyrgios, Alex de Minaur از استرالیا جام دیویس کراوات

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

مجروح Nick Kyrgios و Alex de Minaur بودند روز جمعه حکومت استرالیا مقدماتی جام دیویس مقابل برزیل, خرید و فروش کاپیتان Lleyton Hewitt یک ضربه در پیشنهاد خود را برای هدایت آنها به مادرید نهایی.

چالاک Kyrgios در برخورد با مچ دست آسیب است که او را مجبور به بازنشستگی به این jeers از خود دور باز بازی در آکاپولکو این هفته-اول خود را پس از باز استرالیایی در ماه ژانویه است.

د Minaur همچنان به مبارزه با شکم پاره که او در این فصل باز ATP جام.

با وجود هر دو بازیکن به نام بودن در این تیم این هفته آنها دیگر نمی خواهد بازی با الکس پیچ و دونفره متخصص جان همسالان به نام به جای.

“زمانی که ما اعلام کرد این تیم پیش از آن در هفته ما امیدوار بودیم هر دو آنها خواهد بود سالم بازی گفت:” هویت.

“همانطور که دیده می شود در آکاپولکو در طول هفته الکس شکم آسیب به بالا گرفت و نیک یک مچ شکایت و آنها نیاز به استراحت و تمرکز خود را بهبود است.”

جان Millman, اردن تامپسون و James Duckworth دور از تیم برزیل در آدلاید از مارس 6-7.

برنده خواهد شد پیوستن به 11 مقدماتی و 2019 نیمه نهایی — کانادا و بریتانیا و روسیه و اسپانیا — همراه با نویسه عام فرانسه و صربستان در فینال در اسپانیا در ماه نوامبر.

استرالیا در دیدار برزیل سه بار قبل از اینکه در جام دیویس و برنده در هر مناسبت.

mp/arb/th

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>