Infosys کارمند می گوید: “گسترش این ویروس در اجتماعی ارسال. شرکت کیسه و او

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Infosys در روز جمعه گفت: این خاتمه از خدمات کارمند که تا به حال ساخته شده “نامناسب پست” در رسانه های اجتماعی مربوط به coronovirus شیوع.

Infosys در یک صدای جیر جیر از رسمی خود را اداره کند گفت: رسانه های اجتماعی ارسال توسط کارمند است که در برابر اصول اخلاقی و تعهد به مسئولیت های اجتماعی. “Infosys به تکمیل تحقیقات خود را در پست های رسانه های اجتماعی توسط یکی از کارکنان خود را, و ما معتقدیم که این یک مورد هویت اشتباه” آن اشاره کرد.

این بنگلور-بر اساس شرکت بیشتر گفت: این شرکت دارای یک “سیاست تحمل صفر نسبت به چنین اعمال است و بر این اساس خاتمه از خدمات کارکنان”.

فردی که پست باعث خشم را در توییتر در روز پنج شنبه گفته بود: “بیایید دست در دست بیرون رفتن و عطسه با باز کردن در ، گسترش ویروس” در این پست.

همچنین سازمان دیده بان | اینجا چیزی است که یک قفل کردن ملت از 1.3 میلیارد نفر می رسد

Infosys تا به حال در پنج شنبه توییتی بود که عمیقا با این پست و که این امر اقدامات لازم را بر اساس آن بررسی است.

مرگبار coronavirus که در چین آغاز شده است و به بسیاری از نقاط جهان. در هند تعداد موارد مثبت در هند لمس 724 و ادعا کرده است 17 زندگی می کند تا کنون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>