صنعت می گوید تومان 15 لاخ کرور بسته های مورد نیاز برای احیای اقتصادی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کنفدراسیون صنایع هند (CII) در روز جمعه گفت: تاثیر طولانی مدت مستند در اقتصاد شدید است و خواستار یک بسته محرک تومان 15 لاخ کرور قابل ملاحظه ای اصلاح آن در اوایل برآورد Rs 4.5 لاخ کرور.

CII جمهور Vikram Kirloskar گفت: تاثیر منفی بر اقتصاد انتظار می رود که حتی مهم تر از آنچه در صنعت قبلا پیش بینی شده که باید آن را جبران زیادی محرک های مالی.

“CII توصیه دولت به اعلام فوری بسته محرک در Rs 15 لاخ کرور که ترجمه را به 7.5 درصد از تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی),” او گفت:. زمان مرحله سوم از این مستند به پایان می رسد اقتصاد را از دست داده اند تقریبا دو ماه از خروجی او اضافه شده است. هند تحت مستند وضعیت شامل گسترش Covid-19 پس از 25 مارس. این مستند قرار است برای پایان دادن به در مارس 17.

سایر انجمن های صنعت نیز خواسته زیادی بسته محرک اقتصادی را به اقتصاد در مسیر بازگشت. در حالی که فدراسیون هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت (Ficci) خواسته است برای یک ~10 لاخ کرور بسته دکترا اتاق های بازرگانی و صنعت خواستار تومان 16 لاخ کرور.

همراه اتاق بازرگانی و صنعت هند (Assocham) رئیس جمهور Niranjan Hiranandani تاکید بر نیاز فوری برای یک بسته محرک. “NITI Aayog پیشنهاد کرده است یک 10 تومان لاخ کرور بسته محرک و ما پیشنهاد یک بسته برای Rs 14 لاخ کرور” او گفت:.

در حالی که صنعت بدن تایید دولت پاسخ اولیه تحت نخست وزیر Garib Kalyan Yojana (PMGKY) آنها به اتفاق آرا حدود زیادی بسته محرک اقتصادی به صرفه جویی در زندگی و امرار معاش. دولت در 26 مارس اعلام کرد Rs 1.7 لاخ کرور بسته تحت PMGKY حدود 0.8 درصد از تولید ناخالص داخلی. رفاه بسته شد با هدف ارائه تسکین فوری به فقیر با ارائه آنها را سه ماه جیره و گاز پخت و پز به صورت رایگان و مستقیم انتقال پول نقد به زنان محروم در افراد مسن و افراد معلول. از آن شده اند وجود دارد گزارش های به زودی-به-می شود-اعلام کرد مالی بسته بندی برای صنعت اما هیچ کدام بوده است.

فوری اساسی محرک مورد نیاز است از سوی دولت برای هر دو فقیر و صنعت به خصوص میکرو, شرکت های کوچک و متوسط (MSMEs), CII گفت.

“واضح است که زمان در حال اجرا است به صورت یک بسته محرک مالی برای نجات اقتصاد است. تاخیر مالی برای کمک به شرکت های سیم پیچ تحت مستند آن را سخت تر برای آنها را به بهبود می یابند” CII مدیر کل Chandrajit بانرجی گفت.

این پیشنهاد مستقیم, نقدی, نقل و انتقالات تومان 2 لاخ کرور به فقرا داشتن حساب های بانکی مرتبط از طریق جم تثلیث (Jan-Dhan, Aadhaar و موبایل) علاوه بر Rs 1.7 لاخ PMGKY بسته است.

باید آن را تضمین است که کارگران مهاجر نگهداری می شوند در حوزه پیشنهادی, نقدی, نقل و انتقالات بانرجی گفت.

CII نیز به دنبال تومان 2 لاخ کرور فوری پشتیبانی در قالب اضافی سرمایه در گردش به شرکت به پرداخت حقوق و جلوگیری از زیان کار است. اضافی سرمایه در گردش توسط بانک ها ارائه شده برای ماه آوریل تا ژوئن لایحه دستمزد باید با حمایت یک دولت تضمین در 4-5% علاقه به آن اضافه شده است.

برای حمایت از حدود 63 میلیون MSMEs, CII پیشنهاد اعتبار طرح حفاظت از کجا 60-70 ٪ از وام باید تضمین شده توسط دولت است. به عبارت دیگر اگر وام گیرنده پیش فرض دولت باید بازپرداخت بانک به میزان آن تضمین شده است به طوری که خطر ابتلا به قرض دهنده محدود است.

صنعت بدن پیشنهاد ایجاد یک صندوق با یک جسم تومان 1.4-1.6 لاخ کرور که به اشتراک non-تبدیل اوراق قرضه یا اوراق قرضه از شرکت ها دارای رتبه A و بالاتر.

“صندوق می توان کشت توسط دولت کمک یک مجموعه از 10 ، 000 تومان-20,000 کرور با بیشتر سرمایه گذاری از بانک ها و موسسات مالی. این را فراهم خواهد کرد کافی نقدینگی به صنعت به خصوص تاکید کرد بخش هایی مانند حمل و نقل هوایی و گردشگری و مهمان نوازی” آن را گفت.

این تاکید بر افزایش هزینه های عمومی زیرساخت به افزایش تقاضا در اقتصاد با تخصیص تومان 4 لاخ کرور.

“کار باید آغاز شود و با دخالت دولت به طوری که اجرای تنگناها را می توان غلبه بر. به طور خاص هزینه می توانید شروع با تکمیل پروژه هایی که در حال حاضر شروع مانند جاده ها که پس از متوقف 80 درصد از کار کامل” آن را گفت.

CII همچنین پیشنهاد تخصیص تومان 2 لاخ کرور به قید وثیقه دولتی شرکتهای توزیع برق که جمع آوری شده اند و زیان و مزاحمت دولت خزانه داری.

آن خواستار تخصیص تومان 2 لاخ کرور برای بانک recapitalisation مورد نیاز است برای حفظ بخش مالی قوی به طوری که آنها می توانید ملاقات اعتبار نیاز صنعت. “این کمک خواهد کرد که بخش عمومی بانک مدیریت هر گونه افزایش در NPAs (دارایی های غیر نمایشی).”

علاوه بر این CII پیشنهاد Rs 4 لاخ کرور پشتیبانی از اشتراک از کاغذ دولتی توسط بانک مرکزی هند (RBI) با توجه به این واقعیت است که فشارهای ناشی از تورم باقی می ماند و خاموش در نظر افسرده تقاضا شرایط.

“یک مقدار پایین تر از Rs 2 لاخ کرور قرض می تواند توسط دولت از بازار ثانویه به طوری که بازده اوراق قرضه در حد متوسط باقی می ماند. بیشتر کاهش قابل توجه در هزینه ها از اطراف تومان 4 لاخ کرور ممکن است با کاهش برخی از هزینه های اختیاری مانند مرکزی حمایت مالی طرح. اینها برخی از راه های است که تامین مالی بسته است ،

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>