صنعتگر فرار به دبی با دختر متهم دادگاه از تعصب های جنسیتی CBI به ارمغان می آورد…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

صنعتگر امان Lohia که تا به حال فرار به دبی با سه سال حدود هفت ماه پیش در نقض حکم دادگاه آورده شده است بازگشت به هند گفت: مقامات آشنا با این تحولات است.

Lohia بود از کشور گریخت با دختر خود و یک زن و شوهر از خواص در مخالفت با یک دادگاه عالی دهلی نو شد سفارش دادن دختر خود بازداشت به همسر خود جدا, Kiran Lohia.

امان ادعا کرد که منظور نشان داد یک “تعصب های جنسیتی از دادگاه نسبت به زنان”.

در اوت 24, 2019, وقتی دختر رفت و به امان هر پدر و مادر طرح تایید شده توسط دادگاه او در زمان او همراه با خانواده و دوستان بهترین Pawan Kumar و Shiuratia Debi Mahato به Bagdogra.

از Bagdogra آنها در زمان تاکسی به کاتماندو از جایی که آنها رفت و به دبی از طریق یک مسیر غیر مستقیم به شهرهای حوزه خلیج فارس از جمله دوحه با استفاده از یک گذرنامه به دست آورد از کشورهای مشترک المنافع دومینیکا کشوری در دریای کارائیب. او امیدوار است برای به دست آوردن دختر خود را سرپرستی همانطور که در دبی ،

دادگاه عالی دهلی نو تحویل امان فرار پرونده به CBI که به دست آمده زرد اخطار در برابر امان و Mahato از اینترپل.

خارجی وزارت امور نیز صادر شده توجه داشته باشید verbale در سپتامبر 9, 2019 امارات متحده عربی مقامات اجازه نمی Aman کشور را ترک کنند.

دادگاه تا به حال نامیده می شوند Lohia فرار با دختر خود را در یک دومینیکن گذرنامه و امتناع از موضوع خود را به صلاحیت این دادگاه ها از سیستم حقوقی به عنوان یک تحقیر از دادگاه.

امان وکلا واصل کرده استشهاد در سپتامبر 4, 2019, ادعا او یک “قربانی تعصب های جنسیتی” از دادگاه است و آن “عشق به دختر خود” که به کارگردانی و اقدامات خود را.

HC بود را رد کرد و استدلال کرد و گفت که Lohia گرفته بود قانون را به دست خود تبدیل به یک قاضی و هیئت منصفه و جلاد شد و در حال حاضر در تلاش برای زینت نقش یک قربانی است.

به دفتر مرکزی بررسی پرونده اتهام ورق در برابر امان در ماه دسامبر گذشته. آن هم به نام مادرش مینا Lohia, همدست Pawan Kumar و Shiuratia Debi Mahto.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>