29 سال در, Madhya Pradesh را ایندور به دنبال حفاظت از پلیس در برابر “محلی شنیدها” که به او گفته شده است اذیت و آزار او را برای کمک به سگ های ولگرد و حتی کشته شدن تعدادی از آنها را.

پلیس در بخش خود گفت: او همیشگی مجرم.

کلیپ زن گریه و درخواست کمک رفته ویروسی در رسانه های اجتماعی استخراج حمایت فوق العاده ای برای او.

زن خودش را به عنوان معرفی Sakshi شارما در این ویدئو و مدعی است که “محلی شنیدها” شده اند و تهدید او.

“آنها سوء استفاده من در یک مست دولت و همچنین حمله سگ من که مثل فرزندان من است. من مراقبت از حدود 40 خیابان سگ روی خود من هزینه” او شنیده است گفت: در این ویدئو.

“این شنیدها مواد مخدر را در نزدیکی خانه من و ایجاد وحشت در روستاها من. آنها حتی کشته شدن برخی از سگ. من شکایت Tilak نگر ایستگاه پلیس اما پلیس در حال آماده را به اقدام علیه آنها را,” او می گوید.

Dinesh Verma, Tilak نگر ایستگاه پلیس مسئول گفت: زن نام واقعی است Samreen بانو و نه Sakshi Sharma.

“در ماه مارس او تسلیم FIR برابر 70 سال هردر که برخی از سگ به او حمله کردند بز و بعد از آن هردر آمار سگ با چوب. او ادعا هردر تا به حال به او حمله کردند و او شکسته تلفن همراه” ورما گفت.

“بعد او تسلیم یکی دیگر از شاه در برابر برخی از ساکنان محلی متهم آنها را از نوشیدن مشروب در باز است. ما در حال بررسی این موضوع است. پس از او نوشته شده به تازگی تصویری از یک پلیس و تیم او را با نزدیک شدن به دانستن در مورد شکایت. پس از آن او گفت که او صحبت کردن در مورد شکایت,” او اضافه شده است.

Harinarayan Chari Mishra معاون بازرس کل (حفاری) پلیس (ایندور محدوده) گفت: آنها به دنبال شکایت خود را.

“در طول تحقیق به آن رسیده است شناخته شده است که او استفاده می شود به زندگی می کنند قبل از آن در Aerodrum جاده در ایندور تماس خودش را به عنوان Samreen بانو, جایی که او به مبارزه با بسیاری از مردم است. یک شاه بود و تسلیم در برابر او توسط مردم محلی” Mishra گفت.

“ما همچنین متوجه شد که او زندگی می کردند در حیدرآباد و دهلی نو بیش از حد با نام های مختلف. او نیز در مواجهه با برخی از پرونده های جنایی بیش از حد در این دو شهر. پریما نظر او به نظر می رسد مانند یک همیشگی مجرم. ما در حال کاوش چرا او را نگه می دارد در حال تغییر نام او” او گفت:.

زن رد همه اتهامات توسط پلیس است.

“یک رهبر سیاسی است که یک زن و اجرا اجتماعی سازمان است بعد از من. در مثال پلیس در حال اذیت و آزار من تماس با من ذهنی ناپایدار و جنایی و نه اقدام علیه شنیدها که در حال اذیت و آزار من,” او گفت:.

“به همین دلیل من در این فیلم در رسانه های اجتماعی برای کمک به. اما این ویدئو به جرم پلیس و آنها را آغاز کرده اند بدنام تصویر من است. من تغییر دین و است که چرا من باید دو نام” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de