Indo-Pacific روابط افغانستان تمرکز مودی تهمت جلسه

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ادامه داد: همکاری در اقیانوس هند و آرام و ثبات در افغانستان در شرایط همکاری برای مقابله با ترور در حال بالا در دستور کار مذاکرات بین رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر Narenda مودی پس از سابق می رسد در هند در روز دوشنبه برای یک دیدار دو روزه که نمونه ممتاز ویژه نمایش خواهد بود که Namaste تهمت تجمع در احمدآباد را Motera ورزشگاه.

با هر دو ایالات متحده و هند متعهد به آزادی ناوبری در دریای چین جنوبی و demilitarization از منطقه رهبران این دو کشور مبادله خواهد شد نکاتی در مورد چگونگی operationalize هند و اقیانوس آرام استراتژی با PM مودی مشتاق به مجموع شامل کشورهای آسه آن به خصوص سنگاپور برای تقویت چهار طرح. چهار شامل ایالات متحده و ژاپن و استرالیا و هند است.

اگر چه رئیس جمهور تهمت تعریف هند و اقیانوس آرام به عنوان یک منطقه پوشا هالیوود تا بالیوود بیشتر و بیشتر کشورها از جمله آمریکا در حال حاضر تراز وسط قرار دارد به PM مودی جغرافیایی چشم انداز اقیانوس هند و آرام—از سواحل شرقی آفریقا به سواحل غربی آمریکا با آسه آن و یا ارتباط از جنوب آسیا سازمان ملل به عنوان یک لنگر.

بوئینگ P8I جنگ ضد زیردریایی و نظارت هواپیما چهار بیشتر از آن انتظار می رود برای تحویل بههند در سال جاری به تعداد 12 مرکزی به اقیانوس هند و آرام همکاری با هواپیما از آمریکا و استرالیا در ارتباط با هر یک از دیگر بیش از کل تئاتر.

نخست وزیر نارندرا مودی در روز شنبه برگزار شد جلسه با امور خارجی وزیر S Jaishankar, ملی, مشاور امنیت agnew و سفیر هند به ما Taranjit Sandhu در مغلوب ساختن پیشی جستن بازدید و مورد بحث در جزئیات مسائل مورد بحث در طول سفر جدا از پروتکل مسائل.

Jaishankar در بازگشت از یک سفر یک هفته ای به آلمان و بلژیک که اتحادیه اروپا بر اساس صبح جمعه NSA Doval بازگشت از آرام, سفر به کلید متحد فرانسه در روز شنبه.

در طول تعامل با مدیریت آلمانی و اروپایی اروپایی وزرای خارجه Jaishankar ظاهرا متوجه شد که اروپا شد بیشتر نگران آمریکا و چین برای ایراندر مقایسه با هند را ابطال ماده 370 که واگذار جامو و کشمیر از آن وضعیت خاص و گذر از شهروند (متمم) قانون که مرجع عبور.

مغلوب ساختن پیشی جستن خواهد بود جریان PM مودی در همه مراحل خود را در دولت بر عهده گرفته فراگیر توسعه و نگه داشتن اقلیت کاملا در هیئت مدیره.

مبارزه با تروریسم در چارچوب Af-پاکستان یکی دیگر از موضوع اصلی اجلاس با هند درک نیاز برای ما به نازک کردن تعهد خود را به منطقه پس از 18 سال است.

اما ما آتش بس با طالبان با توجه به دهلی نو می تواند تنها موفق اگر “استراحت و تفریح” پناهگاه در سراسر خط دیورند مرز بین افغانستان و پاکستان بسته هستند; و یا دیگری ثبات هرگز بازگشت به کابل ،

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>