یک بوفالو دوانی در هند خودداری کرده است برای شرکت در یک مسیر و زمینه محاکمه پس از ضبط-تنظیم عملکرد سنتی مسابقه دویدن به خود جلب کرد مقایسه با المپیک با حداکثر سرعت دویدن افسانه Usain Bolt. Srinivas Gowda و گاومیش زد 142.5 متر در 13.62 ثانیه تنظیم یک رکورد در مسابقه سالانه شناخته شده به عنوان Kambala در جنوب ایالت کارناتاکا. با یک بار که برابر 100m در حال اجرا در 9.55 ثانیه نسبت به بازنشسته Bolt جهان رکورد 9.58 ثانیه social media buzz فوران بیش از این چوب اسکنه خورده کارگر ساختمانی.

اما با بازی های المپیک توکیو بلندی در ماه جولای Gowda مودبانه رد یک دعوت نامه از هند وزیر ورزش را امتحان کنید در این ورزش قدرت هند در بنگلور. “من نمی خواهد حضور در دادگاه در ورزش اقتدار هند است. من می خواهم برای رسیدن به بیشتر در Kambala,” Gowda, 28, گفت رسانههای هند.

“Kambala و پیگیری حوادث مختلف و کسانی که به خوبی انجام داده اند در یکی نمی تواند تکرار در دیگر. “بسیاری از کسانی که زمانی در مسیر حوادث باید سعی Kambala و موفق نشده اند. در Kambala را اجرا کنیم در حالی که در مسیر آن است که در انگشتان پا است.” Kambala سالانه مسابقه که در آن روروک مخصوص بچه ها, چلپ چلوپ 142m از طریق مزارع برنج برگزاری یک طناب متصل به دو گاومیش که اجرا جلوتر از آنها.

بسیاری از کاربران اشاره کرده اند که دوندگان در حال کشیده همراه با گاومیش که در حال حمله با هم. “هرگز در رویای من من فکر می کنم که من می تواند بسیار معروف است. این اعتبار باید به من بوفالو” گفت: Gowda. “من می تواند رسیدن به این تنها به این دلیل که آنها به همکاری با من است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im