هند در صدر بازیکنان هاکی خوشحال به ارتباط مجدد با خانواده

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی هاکی زنان کاپیتان تیم Rani Rampal روز دوشنبه گفت: ملاقات با خانواده اش بود و تنها چیزی که او craved زمانی که بازیکنان بودند محدود به سای مرکز در بنگلور برای بیش از دو ماه است که از سراسر کشور مستند های اعمال شده به دلیل شایع گسترش Covid-19 در کشور است.

مردان و زنان تیم ملی بودند محدود در ورزش اقتدار هند (SAI) جنوب مرکز در بنگلور از مارس 25 زمانی که دولت اعلام کرد در سراسر کشور مستند به کنترل این بیماری همه گیر. اما در هفته گذشته بازیکنان اعطا شد و اجازه بازگشت به خانه های خود در یک ماه-استراحت طولانی. Rani که بازگشت به Shahbad در هاریانا نمی تواند پنهان کردن شادی او در ملاقات با خانواده اش.

“من می دانم که بسیاری از مردم بوده است ولع مصرف برای مسافرت و یا برای غذا خوردن در خارج اما تنها چیزی که من تا به حال شده است ولع مصرف در طول مستند حضور خانواده” Rani, 25, گفت:.

“من خیلی خوشحال هستم که من در اینجا در نهایت و می توانید صرف چند روز با آنها. من البته خیلی خدا را شکر به هاکی هند و سای برای داشتن مراقبت های بزرگ گرفته شده از ما و در حال حاضر تمرکز من را در حفظ تناسب اندام من حتی در خانه و مطمئن شوید که من صرف وقت با عزیزان من.”

اگر چه بازیکنان استفاده می شود به صرف نزدیک به 300 روز در سال به دور از خانواده های خود در این دوره خاص بود متفاوت برای هر یک از آنها را به مبارزه با یک بیماری همه گیر. داشتن خانه بازگشت بیش از آخر هفته بازیکنان شده اند قادر به ارتباط مجدد با آنها قوم و خویش و صرف وقت با کیفیت در خانه.

مردانه کاپیتان تیم Manpreet سینگ خوشحال است در فرصت نه فقط ملاقات با مادر و برادر اما حتی سگ حیوان خانگی.

“این چنین یک احساس بزرگ را به بازگشت به خانه مادرم برادر و دو سگ سام و ریو” Manpreet که بازگشت به Jalandhar گفت. “حتی اگر من در تماس مداوم بیش از تماس های تصویری, من واقعا به دنبال به جلو به بازگشت به خانه و همه می توانم بگویم این است که این احساس بسیار خوبی به بازگشت به خانه – آن را فقط به من goosebumps.”

در ضمن مردان تیم رو به جلو Mandeep سینگ نظر خود را خوش شانس برای بدست فرصت اما می خواهد برای حفظ روال خود را برای اطمینان از برترین اجراهای هنگامی که او بازگشته است, بازی رقابتی هاکی در آینده است.

“زمانی که من پا به داخل خانه انرژی من احساس بود فقط از این دنیا. من بازگشت پس از یک مدت زمان طولانی پس از آن خوب بود برای دیدار با خانواده من و به صرف زمان با آنها” Mandeep گفت.

“اما صحبت من به نمایندگی از همه بازیکنان وقتی که من می گویند که یک چیز ما را نکنید که حفظ تناسب اندام ما و روال در طول این شکستن. ما می دانیم که آن را ضروری است برای باقی می ماند در شکل بالا و ما در آن متمرکز شده است و من مطمئن هستم ما خواهد بود با کمک دوستان و خانواده مان را به عنوان به خوبی.”

هافبک Neha گویا همچنین ابراز هیجان در آمدن به ملاقات مادرش در سونیپات.

“در اوایل مستند خواهرم آمده بود را به ماندن با مادرم اما هنگامی که محدودیت های اعمال شده کاسته کمی او تا به حال برای بازگشت به خود در قوانین. وقتی که من برگشتم و ارائه مادرم با من ‘هاکی هند Ajit Pal Singh جایزه برای هافبک از سال 2019’ جایزه شادی در چهره او چیزی بود که من تا به حال از دست رفته دیدن برای سه ماه گذشته” 23 ساله گفت.

“من واقعا خوشحال می شود و من به دنبال به جلو به کمک به او در کارهای روزانه و همچنین. البته ما نیاز به حفظ تناسب اندام ما برنامه و من خواهد شد با تمرکز بر روی آن بیش از حد همراه با صرف برخی از وقت با کیفیت با مادر من است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>