هند در تنیس روی میز ستاره به گسترش کمک به 130 برادری اعضا پس از افزایش…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند پیشرو بازیکنان Sharath Kamal و G Sathiyan خواهد بود تمدید کمک مالی به بیش از 130 نیازمند اعضای تنیس روی میز برادری میان COVID-19 همه گیر پس از بالا بردن بیش از Rs 13 لاخ برای امور خیریه. هدف اصلی از paddlers بود که افزایش 10 تومان لاخ اما با منابع مالی بیشتر در آینده آنها در حال حاضر می تواند کمک به حداقل 130. نیازمند دریافت خواهد کرد یک بار گرانت از 10000 تومان در هر. بازیکن سابق Neha Aggarwal کمک Sharath و Sathiyan در این طرح است.

مروج نهایی تنیس روی میز (UTT) لیگ ویتا دنی و Niraj Bajaj نیز ساخته شده یک سهم. کمک مالی ارائه خواهد شد به بازیکنان و مربیان و داوران که ضربه سخت مالی تاثیر بیماری همه گیر.

“ما در ابتدا برنامه ریزی شده برای کمک به حدود 100 نفر اما پاسخ بوده است و در حال حاضر ما می تواند کمک به حداقل 30 است. ما در حال پذیرش کمک های مالی تا روز شنبه و پس از آن ما را به یک تماس در چگونه بسیاری از ما می تواند کمک کند. “من واقعا می خواهم برای تشکر از خیرین برای خود سهم” Sharath گفت PTI.

Sharath و Sathiyan تا به حال در ابتدا گرد هم می آیند برای کمک به هشت محلی مربیان در چنای. Neha پیوست و سپس این دو را به ما فرصتی برای خدمت به’ ابتکار به یک بزرگتر مرحله است که مطرح شده است و بیش از هدفمند مقدار زیر UTT را پشتیبانی می کند.

“UTT شده است بازی یک نقش سازنده در توسعه ورزش تنیس روی میز بلکه حمایت از آن بسیاری از سهامداران. در زمانی که زندگی و معیشت آنها در پریشانی این ابتکار عمل در واقع نیاز به ساعت. “ما اعتقاد داریم سهم ما قادر خواهد بود برای حمایت از افراد نیازمند و تقویت عزم خود را در طول این دوران سخت” UTT co-مروج دنی و Bajaj گفت: در یک بیانیه مشترک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>