هند قوی نظارت بهداشتی متوقف coronavirus مطلب: Harsh Vardhan

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | بمبئی | منتشر شده: فوریه 22, 2020 10:36:33 pm

dr Harsh Vardhan, coronavirus, coronavirus india, coronavirus death toll, ebola, indian health sector اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan نیز مورد ستایش قرار داد بهداشتی واجد شرایط حرفه ای برای “مقاومت در برابر” ابولا, ویروس Nipah و آنفولانزای خوکی در گذشته است. (اکسپرس عکس توسط Anil Sharma/فایل)

هند باقی مانده محافظت از رمان coronavirus با توجه به آن سلامت قوی سیستم نظارت اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: در روز شنبه.

او همچنین مورد ستایش قرار داد بهداشتی واجد شرایط حرفه ای برای “مقاومت در برابر” ابولا, ویروس Nipah و آنفولانزای خوکی در گذشته است.

در سخنرانی خود در بنیاد سنگ تخمگذار مراسم علمی و اداری ساختمان از موسسه بین المللی جمعیت علوم (IIPS) در اینجا وزیر بهداشت گفت: هند در حال حاضر در یک موقعیت برای رسیدن به, از سوی سازمان بهداشت جهانی (WHO) سلامت برای همه ” هدف و به شکل یک مدل مراقبت است که می تواند شبیه سازی توسط کشورهای دیگر است.

او گفت: دکتر به نسبت جمعیت نیز به عنوان هر که استانداردهای.

“هند قوی سلامت سیستم نظارت شده است قادر به غرفه رمان Coronavirus از ورود به کشور. به طور مشابه ابولا Nipah ویروس Swineflu نیز مقاومت های بهداشتی واجد شرایط حرفه ای در کشور در گذشته” Harsh Vardhan گفت.

صحبت در مورد دستاوردها در بخش بهداشت و درمان Harsh Vardhan گفت: تعدادی از پزشکی و پس از فارغ التحصیلی (PG) کرسی شده است به طور قابل توجهی افزایش یافته است.

“تعداد AIIMS رفته تا از 6 تا 22. Ayushman بهارات طرح آغاز شده است به همراه قسمت سوم بهداشت و درمان. بهداشت و سلامتی در مراکز پیشگیری و بهداشت و درمان مراکز نیز راه اندازی شده است,” Harsh Vardhan گفت.

وزیر تاکید کرد که نه تنها باید از مرگ بارداری و هیچ کودک باید بدون واکسن.

“علاوه بر ریشه کنی سل و کالاآزار صفر و میر ناشی از اسهال, کنترل و حذف از مرگ و میر ناشی از مالاریا نیز از اهداف مهم دولت است.”

صحبت در مورد IIPS, Harsh Vardhan گفت: نام موسسه معتبر اغلب به نظر می رسد در بررسی سلامت و محققان و دانش آموزان در حال عبور از IIPS به سختی بیکار باقی می ماند. “و نه بسیاری از آنها کار را برای سازمان ملل متحد و دیگر مشهور سازمان,” او اضافه شده است.

Harsh Vardhan بیشتر گفت: این کشور می تواند به درو سود غنی از این ذهن روشن و خواست آنها را به چیزی بتن به کشور عنوان آن نیاز دارد.

“بسیاری از نقاط عطف شده اند به دست آمده در بخش بهداشت و درمان تحت رهبری نخست وزیر نارندرا مودی که می خواهد به ارائه جدید هند تا سال 2022. آخرین مایل است که هنوز به رسید,” او اضافه شده است.

وی از محققان و متخصصان جوان به آمده تا با ابتکاری خارج از جعبه ایده ها برای حل و فصل مسائل حل نشده در بخش بهداشت و درمان.

به عنوان بخشی از مرکز را تلاش برای مدیریت از رمان Coronavirus (COVID19), 21,805 مسافر آورده شده است جامعه تحت نظارت است. علاوه بر این 3,97,152 پرواز مسافران و 9,695 مسافران در بنادر نمایش شده اند.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>