هند مرغ کاهش فروش پس از coronavirus شایعات مربوط به جوجه

توسط: رویترز | بمبئی | به روز شده: فوریه 18 سال 2020 10:30:42 am

Coronavirus impact on Indian poultry, India poultry decline, coronavirus cases in india, coronavirus deaths in india, coronavirus cases world, coronavirus deaths world, India whatsapp rumours coronavirus, ,Coronavirus spread, coronavirus death, coronavirus infection, pune coronavirus cases, poultry meat rumour, Pune news, maharashtra news, indian express news مرغ گوشتی قیمت ها کاهش یافته است به 35 روپیه یک کیلوگرم از حدود 70 روپیه در ماه ژانویه گفت: رئیس یک مرغ شرکت. (عکس)

هند صنعت مرغداری دهکدهای از دست داد 13 میلیارد روپیه ($182 میلیون دلار) در مدت سه هفته پس از گمانه زنی ها در رسانه های اجتماعی که جوجه ها باعث گسترش coronavirus denting تقاضا برای مرغ و تقریبا نصف قیمت می گویند مقامات صنعت.

میلیون ها نفر از مرغداران شده است در برخورد با یک افت ناگهانی در فروش. سویا و ذرت تولید کنندگان نیز تحت تاثیر قرار با قیمت هر دو کالا مورد استفاده در خوراک دام را در حال سقوط از بالا به 8 درصد در سه هفته گذشته.

در حالی که این بیماری آلوده شده است بیش از 70 ، 000 نفر در چین و کشته شدن حداقل 1,770 وجود دارد تنها سه تأييد موارد گزارش شده در هند. اما شایعات که coronavirus را می توان از طریق انتقال جوجه ها به نظر می رسد در واتساپ پیام پلت فرم در هند باعث شد مقامات به صدور بیانیه ای در هفته گذشته که خوردن مرغ امن است.

ایالت مهاراشترا است به نام پلیس به عمل در برابر کسی پخش شایعات.

“بسیاری از مردم خوردن را متوقف مرغ اعتقاد به گسترش شایعات در واتساپ” گفت: Uddhav Ahire رئیس آناند کشت گروه طیور شرکت مستقر در غرب شهر ناسیک. “قیمت مرغ سقوط کرد با توجه به یکباره رها کردن در تقاضا است.”

مرغ گوشتی قیمت ها کاهش یافته است به 35 روپیه یک کیلوگرم از حدود 70 روپیه در ماه ژانویه, او گفت:, و اضافه کرد که کشاورزان هنوز هم از دست دادن پول به عنوان گوشتی قیمت در حال معلق در هوا در 40 روپیه در هر کیلوگرم است.

توضیحات صادر شده توسط مقامات به نظر می رسد که allayed برخی از ترس با فروش شروع و به تدریج بهبود می بخشد گفت: Prasanna Pedgaonkar مدیر کل طیور-متمرکز Venky را که دیده است سهام خود را اسلاید بیش از 20% در ماه گذشته.

“فروش به طور کامل بهبود یافتند. آن را به زمان برای رفتن به سطح طبیعی” او گفت:, و اضافه کرد که کشاورزان کوچک و متوسط در حال تلاش برای جذب ضرر و زیان است.

Vasant کومار شتی رئیس پرورش دهندگان مرغ رفاه انجمن در ماهاراشترا گفت: “این صنعت شده است از دست دادن 120 میلیون روپیه در هر روز با توجه به قیمت های پایین تر.”

سویا و ذرت تقاضا شاهد کاهش شدید در سه هفته گذشته به مرغداران قطع خوراک دام خرید.

کشاورزان کوچک در پاسخ به کاهش قیمت با کاهش تولید و این می تواند منجر به کاهش منابع و افزایش قیمت از آوریل به بعد مقامات صنعت گفت:

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر