نخست وزیر نارندرا مودی در روز پنج شنبه به یاد می آورد آموزه های بودا خداوند را به عنوان او در بخشی مجازی بودا Purnima جشن.

“لرد بودا گفته بود که ذهن عالی و اساس Dhamma که ذهن در خط مقدم از تمام گرایش های. به همین دلیل از ما mids متصل هستند ما احساس نمی کند و عدم حضور فیزیکی” ساعت مودی گفت.

“این یک لذت در میان شما اما وضعیت در حال حاضر مساعد است. همین دلیل است که می شود آن را از راه دور و از طریق رسانه و تکنولوژی و من این فرصت را به صحبت می کنند به شما و من خوشحال هستم که در مورد,” او اضافه شده است.

او همچنین با تمجید از برگزارکنندگان برای برگزاری این رویداد در زمانی که تمام جهان در حال مبارزه با coronavirus بحران است. “من مطمئن هستم که ما قادر خواهد بود را به بشریت برای خروج از این بحران از طریق تلاش های هماهنگ بود” نخست وزیر در سخنرانی خود.

بودا Purnima جشن برگزار می شود و عملا با توجه به Covid-19 بیماری همه گیر. این رویداد است که سازمان به افتخار قربانیان و خط مقدم رزمندگان از Covid-19.

وزارت فرهنگ با همکاری بین المللی بودایی کنفدراسیون (IBC) جهانی بودایی چتر سازمان در برگزاری نماز مجازی رویداد با مشارکت همه عالی سران بودایی Sanghas از سراسر جهان بیانیه ای از دولت گفت.

مراسم نماز به مناسبت خواهد بود به صورت زنده از مقدس باغ Lumbini (نپال) Mahabodhi معبد (Bodhgaya هند); Mulgandha کوتی Vihara, Sarnath; Parinirvana گنبد, Kushinagar; Pirith شعار از Ruwanweli ماها Seya در مقدس و تاریخی Anuradhapura, گنبد, محل, سری لانکا; Boudhanath, Swayambhu, Namo گنبد و نپال و جدا از سایر محبوب بودایی سایت.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im