هند G. S. لاکشمی را تبدیل به اولین زن داور مسابقه به officiate در جهانی ICC رویداد زمانی که زنان T20 جام جهانی شروع می شود در استرالیا از تاریخ 21 فوریه. روز چهارشنبه شورای بین المللی کریکت (ICC) اعلام کرد این تیم برای لیگ فاز زنان T20 جام جهانی با سه مسابقه داوران و داوران 12 مجموعه به کمر برای 23-بازی مسابقات.

لاکشمی خواهد officiate به عنوان داور مسابقه در بازی لیگ از مسابقات به توان بین قهرمانان سابق غرب هند و اولین timers تایلند در تاریخ 22 فوریه در WACA در پرت.

سال گذشته او تبدیل به اولین زن داور مسابقه به نظارت بر مردان یک روز بین المللی در افتتاحیه سومین سری از ICC مردان جام جهانی کریکت لیگ 2 در امارات متحده عربی.

لیست تیم برای T20 World Cup شامل شش رکورد زنان است. علاوه بر لاکشمی, لورن Agenbag کیم پنبه کلر Polosak سو Redfern و ژاکلین ویلیامز دیگر زنان که officiate به عنوان داوران برای هشت تیم رقابت است.

ویلیامز ایستاده همراه با شان جورج در مشخصات بالا مسابقات بازکن بین استرالیا و هند در فوریه 21, به زودی پس از تبدیل شدن به officiate به عنوان یک سوم داوری در مردان مسابقه بین المللی کریکت.

Polosak که شد زن اول داوری به officiate در مردان ODI سال گذشته را جفت با Nitin منون در مسابقه بین غرب هند و اولین timers تایلند در فوریه 22.

کریس گسترده خواهد بود که ارشد ترین مسابقه رسمی در این مراسم با استیو برنارد همچنین officiating به عنوان داور مسابقه. دیگر داوران در این مسابقات خواهد بود گرگوری Brathwaite, کریس براون, Ahsan رضا, Liss Rusere و الکس اسکله.

قرار ملاقات برای نیمه نهایی اعلام خواهد شد در پایان لیگ مرحله و کسانی که برای نهایی خواهد بود نهایی پس از نیمه نهایی.

مطابقت با مقامات در زنان T20 جام جهانی 2020:

مسابقه داوران: استیو برنارد کریس گسترده GS لاکشمی

داوران: لورن Agenbag گرگوری Brathwaite, Chris Brown, Kim پنبه شان جورج Nitin منون کلر Polosak, Ahsan رضا, شکایت Redfern, Liss Rusere, الکس, اسکله, Jacqueline ویلیامز

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su