هند برای اولین بار coronavirus بيمار ترخيص شده از کرالا بیمارستان

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | کوچی New Delhi | به روز شده: فوریه 20, 2020 8:34:15 pm

coronavirus, india coronavirus cases, kerala coronavirus cases, kerala health department coronavirus, kerala news, latest news, indian express کادر پزشکی به طور کامل با پوشش محافظ مناسب دفع زباله به عنوان خروج آنها از coronavirus جدا شده در بخش کوچی پزشکی کولاژ در کرالا (فایل/ANI عکس)

یک زن medico بود که هند اولین رمان coronavirus بیمار مرخص شده از بیمارستان در تریسور پنج شنبه. با این سه نفر در هند همه از کرالا در جاده به بازیابی و خواسته شده است به باقی می ماند در زیر صفحه اصلی قرنطینه.

زن بستری شد به جداسازی بخش در تریسور کالج پزشکی در کرالا است. تصمیم به ترخیص او از بیمارستان گرفته شده توسط هیئت پزشکی که ملاقات و به بررسی نتایج حاصل از این زن نمونه که تا به حال آزمایش منفی برای بار دوم PTI گزارش شده است.

“وضعیت سلامت سومین بیمار در تریسور کالج پزشکی بیمارستان رضایت بخش است. دوم متوالی نتیجه تست از نمونه خون از دانشجو فرستاده می شود به موسسه ملی ویروس شناسی در پونا بازگشت منفی” وزیر بهداشت K K Shailaja تا به حال گفت: در آزادی مطبوعات در روز چهارشنبه.

دو نفر دیگر از بیماران که تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus بستری در کسرگد و Alappuzha بیمارستان. در مجموع 914 نفر در حال حاضر تحت قرنطینه در دولت است. در حالی که 907 تحت صفحه اصلی قرنطینه هفت نفر مظنون به حمل عفونت شده اند قرنطینه در بیمارستان.

کسانی که صرف 28 روز تحت صفحه اصلی قرنطینه باید در تماس با پزشکان در محلی اولیه مرکز بهداشت یا بیمارستان برای تایید اتمام دوره ایمنی. هر چند دوره کمون این ویروس است که 14 روز کرالا در بخش بهداشت و درمان است و با توجه به 28 روز به عنوان دوره حداقل برای قرنطینه و نظارت است.

با سه مورد مثبت بودن گزارش کرالا بود در اوایل این ماه اعلام کرد دولت یمن فاجعه بار است. برای مقابله با چالش های دولت در بخش بهداشت و درمان است افتاده در گذشته تجربه در مدیریت Nipah شیوع قرار داده و در چند سطح یک مکانیزم برای نظارت و کنترل عفونت.

این بیماری همه گیر را ترک کرده است بیش از 2000 کشته در چین در میان 74,576 موارد بیشتر در مرکز استان هوبئی. اما مقامات چینی بهداشتی ابراز خوش بینی آن را به عنوان گزارش کاهش تعداد عفونت های جدید در روز پنج شنبه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>