هند فیلدینگ طول می کشد یک جهش بزرگ

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

چهار پیروزی از چهار رنگ یک فرمانده تصویر, اما, نگاه نزدیک در عملکرد تیم هند در حال انجام ICC زنان T20 جام جهانی و چه ظهور نزدیک-مبارزه بازی که در آن یک فرصت از دست رفته در این زمینه شده است می تواند تفاوت بین پیروزی و شکست است.

و این شانس است که فقط یک زن و شوهر از سال بازگشت تیم هند از دست رفته به طور معمول; در حالی که Shafali Verma خیره کننده پنبه حلاجی شده و Poonam Yadav mesmeric پا چرخش کشیده شده تمام توجه آن را در هند به شدت بهبود یافته فیلدینگ که رفته زیر رادار.

هند برنده و مسیر نهایی (8 مارس برابر استرالیا) همه در آمده نسبتا پایین به ثمر رساند برخورد—بقیه حلاجی خط نگه نمی دارد تا با Verma. آن را ترکیبی از نافذ بولینگ و تیز فیلدینگ که خفه مخالفان به عنوان آنها سعی در تعقیب و گریز—استرالیا شک و تردید عمل تعقیب 132 در باز کردن بازی و نیوزیلند نمی تواند به 133.

حتی زمانی که هند دگرگون اولین بار در آخرین بازی لیگ در برابر سریلانکا آن فیلدینگ که ثابت شود تفاوت. هند کشیده و برخی واقعا خوب جلب وداع با Krishnamurthy پیشرو با دو خوب تلاش در عمیق به از خط خارج سریلانکا میانه-نظم و محدود کردن آنها به 113.

در مقابل سری لانکا و هند کاهش یافته است را به بهترین گلزن Verma دو بار.

همچنین به عنوان خوانده شده | “من نفرت فقط بازی هند’ – استرالیا هاي مگان Schutt جلوتر از زنان T20 World Cup final

“خود (هند بازیکنان) میانگین ارتفاع و طول اندام بسیار کوتاه تر از بازیکنان از تیم های مثل استرالیا و انگلستان و آفریقای جنوبی هستند اما آنها در حال حاضر نافی فیزیکی خود را با استفاده از مزیت برتر روش راه ما موقعیت خودمان را و چگونه ما شیرجه و اسلاید می گوید:” Biju جورج که فیلدینگ مربی تیم زنان از سال 2017 به نوامبر سال 2019 و تا حد زیادی از اعتبار برای تغییر فیلدینگ فرهنگ در این تیم است.

“مهمتر از همه این نگرش در این زمینه است. بازیکنان ما در حال حاضر مثل ما خود را چمن و شما نمی خواهید برای رفتن به گذشته و آمریکا” می افزاید: Biju که در حال حاضر فیلدینگ مربی برای Sunrisers Hyderabad.

این درست نیست که بازیکنان از استرالیا و انگلستان و آفریقای جنوبی و نیوزیلند در حال بلندتر یا قوی تر آنها نیز از طریق یک به مراتب بهتر است سیستم خود را با آموزش در مراکز درمان و تناسب اندام, پروتکل برای مردان و زنان و اطفال برابر با تاكيد دارد.

به حق این عدم تعادل مربی WV رامان برنامه ریزی شده چهار اردوگاه های پس از ماه ژوئن گذشته با تمرکز بر روی قدرت و سرعت کار می کنند. اولین اردوگاه شد و 20 روز پس از آن دو از 10 روز و نهایی یکی از 10 روز قبل از جام جهانی.

قبلا می گوید Biju برخی از زنان بازیکنان می اندازد از مرز برسد اما در حال حاضر برخی مانند Deepti شارما پرتاب به عنوان سخت که هر کسی از جمله مرد بازیکنان.

“Deepti بهترین پرتاب کننده در جهان, من مربی باید برخی از IPL تیم و پرتاب است به عنوان سخت به عنوان کسی,” او می گوید. “شما نمی توانید یک دوم اجرا بر روی او پرتاب.”

چابکی بیش از حد بهبود یافته با فراز—Jemimah Rodrigues و Smriti Mandhana شده است به خصوص قابل توجه خود را ورزشکاری در این زمینه یک نتیجه از آموزش با حداکثر سرعت دویدن.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘آن را خود انتخاب’: Bhogle در van Niekerk را ‘آزاد تصویب نهایی به’ سخن گفتن

“وداع غواصی به خوبی و حرکت خوبی” Biju اشاره می کند. “Jemimah است livewire; او بسیار هشدار به وضعیت و سریع در این زمینه است. او نیز بسیار خوب پرتاب. Mandhana را پوشش می دهد بسیار دور و من را دیده اند هرگز او را رها گرفتن. Radhav Yadav تلاش می کند بسیار سخت است بسیار متنوع است و می تواند زمینه در هر موقعیت است.”

اما شاید بهترین زیادی است که 22 ساله Taniya Bhatia پشت کنده یک زن که با شش برادر و سه stumpings—بالاترین در مسابقات—نقش حیاتی در هند چهار برنده است.

“Taniya سریع دست جمع آوری و با نرم کف دست و حرکت خوبی” Biju می گوید. “او خوب است ایستاده به ریسندگی و همچنین پیسرز.”

وجود دارد یکی دیگر از جنبه به هند فیلدینگ عملکرد و تاکتیکی فراست از کاپیتان خود را Harmanpreet Kaur.

“Harmanpreet زمینه تنظیم درخشان است. او می شود حق پخش در سمت راست می گوید:” Biju. “برای مثال Rajeshwari Gayakwad که یک چپ دست در عقب و من تو را دیدم او را گرفتن خوب گرفتن در برابر استرالیا (درب بازکن بث Mooney). Poonam Yadav نسبتا کوتاه پس از او قرار گرفته است در کوتاه مدت مربع-پا.

“هند پتانسیل به بهترین فیلدینگ سمت در جهان”.

Biju که می داند این تیم به عنوان به خوبی به عنوان هر کسی احساس می کند که آنها را غیر قابل توقف در فینال.

“ما در حال رفتن به برنده شدن در این جام جهانی…100 درصد” او می گوید. “Harmanpreet و Mandhana هستند دلیل برای نمرات بزرگ و این دو ما را از طریق در فینال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>