هند نرخ مرگ و میر پایین تر از متوسط جهانی: دولت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

کمتر از بیماران در حال مرگ در هند از بیماری کروناویروس (Covid-19) در مقایسه با بقیه جهان مورد مرگ و میر (CFR) در حال سقوط به زیر 2.5 ٪ برای اولین بار در پنج ماه با توجه به اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط اتحادیه وزارت بهداشت در روز یکشنبه.

CFR نسبت تایید مرگ و تایید Covid-19 موارد است. جهانی CFR در جولای 18 بود 3.41%.

بالاترین CFR که این کشور دیده می شود که تا کنون پس از مرگ گزارش شده در مارس 12 بود 3.23% که گزارش شد در اطراف اواسط ماه مه. پس از CFR تا به حال تا حد زیادی شده است معلق در هوا در اطراف 2.8% یکی از کمترین ها در جهان است.

“با موثر مهار استراتژی تهاجمی تست و استاندارد مدیریت بالینی پروتکل های مبتنی بر جامع استاندارد مراقبت رویکرد مورد مرگ و میر به طور قابل توجهی کاهش یافت. مورد مرگ و میر است که به تدریج در حال سقوط و در حال حاضر آن است که 2.49%. هند دارای یکی از بالاترین نرخ مرگ و میر در جهان” وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus در هند: بالاترین تک-بعد سنبله از 40k هل تعداد گذشته 1.1 میلیون

برخی از کشورهای در حال مدیریت این بیماری به خوبی و گزارش هر گونه مرگ و میر به علت Covid-19. متحده مانند مانیپور, Nagaland, هند, Mizoram و قلمرو اتحادیه, Andaman and Nicobar Islands باید یک صفر مورد مرگ و میر.

وجود دارد حداقل 29 آمده است که باید یک CFR کمتر از میانگین ملی در حال حاضر و با وجود حدود 14 متحده که CFR کمتر از 1%.

“این نشانه خوبی است که مردم در حال گرفتن بهتر و میر ما کم است. مثبت ترین موارد نیازی به بستری شدن در بیمارستان و کسانی که نیاز به مراقبت های ویژه است که در واقع کوچک شماره. اکثر مردم در بیمارستان های متوسط بیماری با خوب شانس بازیابی. نیاز است که به مراقبت از مشتریان قدیمی و آسیب پذیر جمعیت با همکاری morbidities است که در معرض خطر بالای ابتلا به بیماری شدید می گوید:” Dr Rommel Tickoo ارشد مشاور گروه طب داخلی حداکثر بهداشت و درمان.

کسانی که با CFR کمتر از میانگین ملی شامل تریپورا (0.19%) آسام (0.23%) کرالا (0.34%), Odisha (0.51%) گوا (0.60%) هیماچال پرادش (0.75%) بیهار (0.83%) Telangana (0.93%), Andhra Pradesh (1.31%) تامیل نادو (1.45%) Chandigarh (1.71%) راجستان (1.94%) کارناتاکا (2.08%) و اوتار پرادش (2.36%).

“قادر بودن به شدت در آزمون پیگیری و درمان موارد بوده است که یکی از دلایل کلیدی برای مدیریت موثر از موارد به عنوان افراد آلوده بودن برداشت زود است. اولیه مورد تشخیص است باید مطلق برای کنترل هر گونه بیماری اپیدمی نسبت با موفقیت گفت:” یک مقام ارشد در وزارت بهداشت که نمی خواهید به توان شناسایی.

همچنین به عنوان خوانده شده | ‘برخی فکر می کنند Covid-19 میرود با ساخت Ram معبد’: Pawar جلوتر از PM به احتمال زیاد ایودیا بازدید

24 ساعت گذشته نیز شاهد یک افزایش شدید 23,672 بیماران دوره نقاهت. فاصله بین بهبود بیماران و فعال موارد گسترده تر به 304,043. تعداد کل بهبود بیماران است 677,422 با زمان بازیابی رای بودن 62.86% دولت داده را نشان می دهد.

یکپارچه سازی خدمات در هر دو بخش دولتی و خصوصی نیز منجر به اداره موثر از این موارد است.

“بسیاری از کشورها انجام داده اند جمعیت نظرسنجی به نقشه و شناسایی جمعیت آسیب پذیر مانند سالمندان زنان باردار و کسانی که با شرکت morbidities. این کار با کمک راه حل های فن آوری مانند برنامه های تلفن همراه تضمین کرده نگه داشتن جمعیت در معرض خطر را تحت مستمر مشاهده نتیجه کمک های اولیه شناسایی و به موقع درمان و کاهش مرگ و میر” وزارت بهداشت گفت.

در سطح زمین تهیه پیش نویس از خط مقدم سلامت کارگران مانند معتبر سلامت اجتماعی فعالان (ASHAs) و کمکی, پرستار اواسط همسران (ANMs) موثر بوده است در انجام درب-به-درب نظارت و ایجاد آگاهی در جامعه به خصوص در مدیریت جمعیت مهاجر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>