هند فرستاده تبریکات به سریلانکا پرواز به کلمبو با تجهیزات پزشکی

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند کمیساریای عالی-تعیین به سریلانکا Gopal Baglay که قادر به پیوستن به خود را ارسال برای بیش از دو ماه به دلیل Covid-19-مربوط به محدودیت پرواز به کلمبو روز جمعه در نیروی هوایی حمل و نقل هوایی که تقبل قایق از آب عبور 12.5 تن از تجهیزات پزشکی.

Baglay که در خدمت به عنوان سخنگوی امور خارجی وزارت و آخرین از روی لئامت دادن در دفتر نخست وزیر بود به نام بعد کمیساریای عالی به کلمبو در ماه فوریه است.

روز جمعه Baglay پریدند به یک Il-76 حمل و نقل هوایی از نیروی هوایی هند است که حمل و نقل 12.5 تن از داروهای ضروری و اقلام پزشکی به عنوان یک ویژه دوستانه حرکت از دولت هند در طول فرخنده Vesak هفته.

این بود که چهارمین محموله از تجهیزات پزشکی فرستاده شده توسط هند به سریلانکا در هفته های اخیر, تاکید نخست وزیر نارندرا مودی چشم انداز به طور مشترک مبارزه با Covid-19 همه گیر است که او تا به حال مشخص شده در طول ویدئو کنفرانس با رهبران جنوب آسیا انجمن برای همکاری های منطقه ای (سارک) متحده در آوریل 15.

سه محموله از زندگی-صرفه جویی در مصرف داروها و دستکش های پزشکی تحویل داده شد به سریلانکا در ماه گذشته.

به زودی پس از فرود در کلمبو Baglay منتقل سلام مردم هند به مناسبت Vesak. او گفت: این ماموریت به او سپرده “برجسته بسیار بالا اهمیت ثابت قدم و دوستی و همبستگی و همکاری بین هند و سریلانکا دو نفر از نزدیک ترین دریایی همسایه در جنوب آسیا و اقیانوس هند” با توجه به بیانیه ای از کمیسیون عالی.

Baglay تصریح کرد هند تعهد برای به اشتراک گذاشتن منابع خود را با دوستان و همکاران در زمانی که بسیاری از کشورها روبرو هستند کمبود محصولات پزشکی با توجه به Covid-19 همه گیر و زنجیره تامین اختلالات. او بعد از عهده وظایف خود را در حالی که رعایت بهداشت پروتکل های.

در توسعه جداگانه هند روز جمعه گفت: این اعزام بسته از داروها از جمله هیدروکسی کلروکین پاراستامول و دیگر مواد مخدر به بیش از 25 کشور در آفریقا برای مبارزه با Covid-19.

“این است که در همراهی با هند به طور سنتی قوی قرضه از دوستی و همبستگی با آفریقا رسیده ارتفاعات جدید در چند سال گذشته” در امور خارجی وزارت در بیانیه ای گفت.

نخست وزیر مودی یک مکالمه تلفنی با رئیس جمهور آفریقای جنوبی سیریل Ramaphosa که زمان رئیس اتحادیه آفریقا در آوریل 17 و منتقل هند پشتیبانی کامل برای مشترک آفریقایی تلاش در برابر Coronavirus. مودی همچنین صحبت با رئیس جمهور اوگاندا Yoweri Kaguta Museveni در مارس 9 و اتیوپی نخست وزیر Abiy احمد در تاریخ 6 مه.

در مارس خارجی وزیر امور S Jaishankar خطاب به همتایان خود در چندین کشور آفریقایی به تکرار هند را به همبستگی در مبارزه با Covid-19 و ارائه همه آنها را کمک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>