هند تصمیم به ممنوعیت Infinite, WeChat و دیگران می شود روند موضوع اجتماعی…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند تصمیم به ممنوعیت 59 چینی تلفن همراه برنامه های کاربردی از جمله Bytedance را Infinite و Tencent را WeChat تبدیل به یک روند موضوع در برنامه های رسانه های اجتماعی در چین در روز سه شنبه.

بیانیه ای توسط هند فناوری اطلاعات وزارت روز دوشنبه گفت: از 59 برنامه های مسدود شده اند “پس از در نظر گرفتن اطلاعات موجود در آنها درگیر در فعالیت های مخاطره اندازد به حاکمیت و تمامیت هند دفاع از هند امنیت از دولت و نظم عمومی”.

میلیون ها نفر از کاربران شبکه فعال در توییتر مانند Weibo در چین shared اخبار و بحث دلایل دهلی نو تصمیم.

همچنین بخوانید: ما نمی به اشتراک گذاری داده ها با دولت می گوید: Infinite پس از هند ممنوعیت 59 برنامه های تلفن همراه

در حدود 10 صبح در چین این موضوع مشاهده شده است برخی از 63 میلیون بار و حداقل 4000 موضوعات بحث فعال بودند در Weibo سیستم عامل است.

بسیاری از چینی ها کاربران آنلاین ساخته شده سوزاننده نظرات به ممنوعیت. یکی از تکراری نظر تم بود که شهروندان چینی همچنین می خواهید برای جلوگیری از استفاده از محصولات هندی اما می تواند هر گونه پیدا کند.

“ما می خواهیم به تحریم محصولات هندی اما نمی تواند پیدا کردن هر در خانه من” نوشت: یک کاربر.

دیگری نوشت: “من همچنین می خواهم برای تحریم محصولات هندی. من جستجو در سراسر خانه من. هیچ چیزی در هند است.”

یکی دیگر از Weibo کاربر نوشت: “شهروندان هندی در حال رفتن به استفاده از Infinite از طریق VPN”.

تا کنون شرکت های چینی در هند لیست نیست اظهار نظر در ممنوعیت.

همچنین بخوانید: هندی وب سایت در دسترس نیست و در چین به عنوان رؤسای دولت بلوک VPN

از تصمیم دهلی نو برای ممنوعیت برنامه های چینی می آید روز پس از محبوب رسانه های اجتماعی چینی نرم افزار WeChat–نیز ممنوع توسط هند–حذف به روز رسانی توسط سفارت هند (EoI) در زمان درگیری های مرزی از جمله نخست وزیر نارندرا مودی صهیونیستی در این درگیری که در سمت چپ 20 سربازان ارتش هند کشته شدند.

دلایل ارائه شده برای حذف پست شامل افشای اسرار دولتی و به خطر انداختن امنیت ملی است.

این به روز رسانی منتشر شده در WeChat شامل مودی در سخنان هند و چین مرز وضعیت تماس تلفنی بین هند و چین وزرای خارجه برگزار شد در روز پنج شنبه و یک بیانیه توسط امور خارجی وزارت (MEA) سخنگو.

یک روز پیش EoI تا به حال به موضوع و روشن شدن در آن چینی توییتر مانند Weibo حساب پس از همان بیانیه توسط MEA سخنگوی حذف شد.

در روز سه شنبه, کسب و کار و اخبار سیاسی سایت Caixin گزارش دولت هند تصمیم به ممنوعیت برنامه های چینی.

“در حال حاضر دولت هند نشده است توضیح داد که چگونه این ممنوعیت انجام خواهد شد. دولت هند ممکن است بپرسید مخابرات ارائه دهندگان برای جلوگیری از دسترسی به این برنامه” آن گفت: در یک گزارش.

“حتی با حل نشده, مرز, مسائل, هند تبدیل شدن به یک مقصد مهم برای شرکت های فن آوری” این گزارش گفت:.

این ناسیونالیستی تلخیص جهانی بار نیز انجام یک گزارش در دهلی نو تصمیم با عنوان: “هند ممنوعیت 59 برنامه های چینی در میان مرز تنش”.

Xiaomi, تلفن همراه شرکت اشاره کرده است که از آن شده است رهبر در هند گوشی های هوشمند بازار برای پنج دوره متوالی.

“Xiaomi اختصاص 30 درصد از کل فروش گوشی های هوشمند در هند بین ماه های ژانویه و مارس. علاوه بر این, Xiaomi تولید نزدیک به نیمی از هند تناسب اندام مارک” در این گزارش اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>