هند Covid چوب خط حساب کردن در حال حاضر 500,000+

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند تعداد Covid-19 عفونت عبور 500,000 روز جمعه این کشور یکی از تنها چهار که در آن شمارش شده است نقض این نقطه عطف. مرگ و میر و بهبود اعداد ارائه برخی از نشانه هایی است که شیوع است که هنوز تحت کنترل سطوح اگر چه کارشناسان هشدار داده است که این کنترل شکننده بود و این وضعیت می تواند به شدت به نوبه خود اگر شهروندان و دولت دقیق نیست.

با توجه به HT داشبورد از دولت در سطح آمار تعداد کل عفونت های رشد 18,370روز جمعه و 383 جدید میلادی به ثبت رسید. در تمام کشور در حال حاضر تا به حال 509,306 عفونت و 15,689 مرگ و میر ترجمه به یک مورد مرگ و میر نسبت (CFR) از 3.08%.

در سراسر کشور, با این حال تعداد کل بهبود عبور 295,852و — به طور متوسط در طول هفته گذشته — برای هر پنج نفر تست مثبت در یک روز چهار بودند مرخص شدن پس از بهبودی.

نظر از مجموع موارد ماهاراشترا در ادامه به بالاترین تعداد تقریبا دو برابر دهلی نو است که در رتبه دوم بیشترین تعداد از عفونت. تامیل نادو گجرات و اوتار پرادش هستند که کشورهای دیگر در بالا پنج. ایالات متحده در رتبه بندی شدند به طور مشابه اگر مرگ و میر گرفته شده به عنوان یک پارامتر است.

به گفته کارشناسان این روند می تواند تعیین کند که چگونه بیماری قله است که به احتمال زیاد در دوره های مختلف در مناطق مختلف. “این احتمالا شروع به اوج در چند بعدی چند هفته آینده در مکان هایی مانند بمبئی و دهلی اما در مناطق دیگر ممکن است کمی زمان بیشتری برای عفونت برای ایجاد ثبات در. گله ایمنی را به یک دوره طولانی تر از زمان” گفت: Randeep Guleria مدیر هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS), New Delhi, در مصاحبه با HT.

Guleria گفت: در ارزیابی خود از این کشور اجتناب شده توسط برای رفتن زود هنگام مستند که کمک به ایجاد یک افزایش تدریجی به جای افزایش از این نوع دیده می شود در برخی از نقطه داغ کشورهایی مانند ایتالیا.

اما سرعت شیوع هنوز زنده. آخرین 100,000 موارد در آمد شش روز در مقایسه با هشت ماه است که آن را در زمان برای 100,000 موارد قبل از آن.

“افزایش نوع از انتظار بود با توجه فقیر ما نظم و انضباط در شیوه های بهداشت آن را بیش از حد خوش بینانه به این باور است که رفتار الگوهای تغییر خواهد کرد در چند هفته. ماسک و شستن دست در حال راه پیش رو به عنوان اجتماعی فاصله دشوار است در مناطق پرجمعیت مانند محله های فقیرنشین شهری” گفت: Dr V Ramana Dhara اضافی و استاد دانشکده بهداشت عمومی حیدرآباد.

هند 509,306موارد بعدی است و تنها به روسیه و برزیل و ایالات متحده – با آخرین داشتن عبور یک میلیون عفونت. در شرایط مطلق تعداد مرگ و میر و هند در رتبه هشتم در جهان است.

ایتالیا به عنوان یک مثال از آن خروش بود و قریب به اتفاق کمتر از نیمی از این تعداد به عفونت هند اما بیش از دو برابر تعداد مرگ و میر. در میان چهار تنها روسیه شده است قادر به کاهش این بیماری همه گیر به طور موثر تر از هند و ورود کمتر از 9,000 مرگ و میر از میان بیش از آن 620,000 موارد است.

برزیل تقریبا 2.5 برابر تعداد عفونت به هند اما بیش از 3.5 برابر تعداد مرگ و میر. ایالات متحده در حال حاضر بصورتی پایدار و محکم در بالا به عنوان سخت ترین ضربه گیر پنج برابر تعداد موارد (بیش از 2.5 میلیون) و مرگ و میر تعداد که عظیم هشت برابر بیشتر از هند است.

ما شاهد تعداد رکورد جدید Covid-19 نفر در یک روز با 37,077 گزارش روز پنج شنبه با توجه به ردیاب نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز. دوشنبه شمارش گرفتگی قبلی بالا در آوریل 24, زمانی که 36,291 مورد جدید گزارش شده در سراسر کشور.

این Guleria و همچنین Dhara گفت: یک مثال خوب از چه چیز می تواند به سرعت از دست رفتن اگر مردم حفظ نظم و انضباط. “نمودار بود که ثبات در ایالات متحده در حال حاضر رفتن مستقیم تا آنها [به] 40,000 موارد در یک روز بالاترین روز تنها رکورد. این یک مثال کلاسیک از مردم را متوجه مسئولیت خود و هر آنچه که دستاوردهای آنها در حال حاضر شده است از دست رفته” Guleria گفت که هند باید از نزدیک دیده بان تجارب کشورهای دیگر برای جلوگیری از ساخت همان اشتباهات است.

“متاسفانه تعداد بسیار کمی وجود دارد گزینه های خوب چپ و غفلت آنها خواهد بود احمقانه — نگاه کنید که چگونه این موارد در حال انفجار در فلوریدا و تگزاس و آریزونا در آمریکا گفت:” Dhara ترغیب شهروندان به اطمینان حاصل شود آنها انجام بخشی خود را.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>