هند Covid تعداد عبور 4L مرگ و میر رسیدن به 13k-علامت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

تعدادی از بیماری کروناویروس (Covid-19) موارد در هند بیش از 400 ، 000 نفر در روز شنبه از جمله حداقل 13,000 مرگ و میر در این کشور گزارش شماره ثبت روزانه موارد جدید و تبدیل شدن به تنها چهارمین کشور پس از آمریکا و برزیل و روسیه به صلیب گریم نقطه عطف.

در شنبه 15,813 مردم تشخیص داده شد با Covid-19 در این کشور بالاترین تک-بعد سنبله که در مجموع شمارش به 411,500 موارد است.

این بیماری همه گیر به نظر می رسد تسریع در هند در زمانی که اکثر مستند محدودیت برداشته شده است برای کاهش تاثیر اقتصادی از محدودیت های است که به ارمغان آورد به وقفه ترین فعالیت های اقتصادی در کشور است.

آخرین 100,000 عفونت در کشور ثبت شده فقط در هشت روز – پایین تر از 10 روز از آن زمان گذشته 100,000 عفونت و 15 روز برای 100,000 موارد قبل از آن خوانده شده را علامت.

این کشور به 78 روز به صلیب اولین 100,000 موارد توسعه کارشناسان نسبت به اوایل تحمیل مستند در هند زمانی که این کشور تا به حال بیش از 600 تایید Covid-19 موارد است.

حدود 75% از کل عفونت در هند گزارش شده ممکن است بین 19 و 20 ژوئن با توجه به داده های گردآوری توسط HT.

علاوه بر این, رای مثبت یا متوسط نرخ نمونه تست مثبت برای Covid-19 سراسر کشور افزایش یافت و از 4.6% برای هفته پایان مارس 17 به 7.8% برای هفته پایان ژوئن 17.

در مقایسه با 6.2 درصد از بیش از 6.6 میلیون نمونه آزمایش مثبت برای این بیماری با توجه به آخرین داده ها توسط شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR).

از این 189,869 آزمايشات انجام شده در گذشته دوره 24 ساعته ICMR گفت: در صبح روز شنبه.

افزایش تست ظرفیت همراه با افزایش تعداد بیماران تشخیص داده برای Covid-19 است نشانه ای از ویروس شیوع در هند ،

“طبیعی است که اگر شما تست بیشتر و بیشتر مردم خواهد شد تست مثبت… هند در حال حاضر در صعودی اندام از این بیماری همه گیر. ما هنوز به اوج [عفونت] در عین حال و در این وضعیت این است که چه اتفاقی خواهد افتاد [بیشتر مردم خواهد شد تست مثبت] گفت:” دکتر Lalit کانت رئیس اپیدمیولوژی و بیماری مسری در ICMR.

گسترش این بیماری است که در چین نشات گرفته از اواخر سال گذشته فلج اقتصاد جهان به عنوان کشور قرار داده و در محل دقیق مستندات و اجرا اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای به سرعت عفونت داد و بیداد. پاتوژن به نام Sars-CoV-2 به صورت و شباهت آن به سندرم حاد تنفسی و بیماری های آلوده بیش از 8.8 میلیون نفر و ادعا 464,294 زندگی در سطح جهان است.

در حالی که اکثر کشورهای اروپایی در حال کاهش محدودیت برای بازگشت به حالت عادی یکی است که شامل ماسک و یک متر فاصله در حوزه عمومی وجود دارد نشانه های کمی از این ویروس مصاحبه در نقاط داغ, علامت توانایی خود را برای پیدا کردن جای پایی در کمتر از مناطق آسیب دیده.

کارشناسان می گویند این بیماری همه گیر در حال حاضر در موج سوم از شیوع – اول بودن در چین دوم در اروپا و آمریکا و آخرین پر رونق در کشورهای آمریکای لاتین مانند برزیل و پرو و شیلی همراه با هند و مکزیک و روسیه است.

در هند سه بدترین ضربه ایالت ماهاراشترا دهلی نو و تامیل نادو حساب برای نزدیک به 60 درصد از کل عفونت با سرایت تا حد زیادی قوی ایجاد جای پایی در شهری نقاط داغ مانند دهلی بمبئی و چنای.

با توجه به آمار و ارقام توسط دولت ادارات بهداشت, Maharashtra دیدم 128,205 Covid-19 بيمار در دولت و 5,984 مرگ و میر تا شنبه.

در 56,845 موارد تامیل نادو — دوم بدترین آمار دولت در این کشور کمتر از نیمی از ماهاراشترا شمارش و 704 كمربند.

دهلی نو گزارش داد 56,746 مثبت بیماران و 2,112 مرگ و میر مربوط به بیماری است.

در روز شنبه کل مرگ و میر در سراسر کشور بود در 13,278 بازتاب یک مورد مرگ و میر – به عنوان بسیاری از مرگ و میر به کل بیماران آلوده – 3.2% بسیار پایین تر از نرخ جهانی حدود 5.2%.

داده ها همچنین نشان داد که 228,145 بیماران و یا 55.4 درصد از کسانی که آلوده شده اند تا کنون بهبود از بیماری تنفسی در هند.

به گفته کارشناسان بهداشت عمومی و کنترل تعداد مرگ و میر ناشی از این بیماری – که به خصوص تحت تاثیر قرار می افراد مسن و کسانی که با پزشکی موجود بیماری — کلید کنترل شیوع و تعیین خواهد کرد اگر زیرساخت های بهداشت و درمان در کشور خواهد شد و مقاومت در برابر بیماری ها و یا زیر دست و پنجه نرم آن است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>