هند Covid-19 مسیر نرخهای با موارد دو برابر در 6 تا 8 ماه در حال حاضر

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند Covid-19 نفر افزایش یافت 16 درصد در طول دو روز گذشته به 13,835 تا جمعه شب ها از وزارت بهداشت و رفاه خانواده نشان داد. این است که نسبتا کندتر افزایش نسبت به قبلی 48 ساعت زمانی که این کشور در مورد تعداد افزایش 28 درصد به 11,933. صبح روز شنبه تعدادی از coronavirus موارد مثبت بود در 14,378.

این کشور دو برابر شدن نرخ Covid-19 موارد مثبت را گرفته است شیب و در حال حاضر در 6.2 روز در برخی از مکان های 8 روز به جای قبلی سه روز اتحادیه وزارت بهداشت گفته بود روز جمعه.

شیب در coronavirus رشد مسیر تا حد زیادی به کار با سراسر کشور مستند اعلام شده توسط نخست وزیر نارندرا مودی در ماه مارس است. این مستند بود و بعد تمدید تا آوریل 3. قبل از فاز اول این مستند به دو برابر شدن نرخ Covid-19 موارد حدود 3 روز اما با توجه به داده ها در 7 روز گذشته به دو برابر شدن نرخ موارد در حال حاضر در 6.2 روز. دو برابر شدن نرخ 19 متحده و اتحادیه سرزمین هستند و حتی پایین تر از متوسط دو برابر نرخ کشور, با توجه به وزارت اطلاعات.

همچنین به عنوان خوانده شده | Coronavirus به روز رسانی: 25 پرسنل نیروی دریایی آزمایش مثبت برای Covid-19

تا کنون در این هفته تعدادی از موارد رفته است با 64 درصد (بین پنج شنبه شب و جمعه شب). این یک کندتر افزایش نسبت به قبلی پنج روز هنگامی که موارد تایید شده بود 76 درصد افزایش یافته است.

با وجود هند Covid-19 مسیر تدریجی کمی آن همچنان تندتر نسبت به همسالان مانند سنگاپور و ژاپن و اندونزی و پاکستان است. هند منحنی تملق گفتن از که از چند کشورهای غربی که در آن ویروس ادعا کرده است به مراتب بیشتر زندگی می کند. در این کشور شمار کشته شدگان از صبح روز شنبه 480 است.

هند را مورد تعداد در حال حاضر تقریبا دو برابر از آنچه در آن بود هشت روز پیش. این است که نرخ کندتر نسبت به چند روز پیش زمانی که شاهد دو برابر شدن هر چهار روز. در این زمان نرخ مرکب رشد تعداد موارد می تواند به افزایش 20,000 تا سه شنبه.

این Covid-19 مسیر نیاز به کم کردن سرعت بیشتر اگر هند برای جلوگیری از گرفتن آن بیمارستان ها و دیگر امکانات پزشکی غرق در چند ماه آینده.

همچنین به عنوان خوانده شده | پس از مستند Covid-19 مورد دو برابر شدن نرخ غوطه ور از 3 به 6.2 روز: دولت

هند مرگ و میر از این Covid-19 بیماری در حال افزایش است در سرعت سریع تر اما نسبت به مورد تعداد. مرگ و میر در شب جمعه شد 452 دو از آنچه در آن بود شش روز پیش.

ماهاراشترا است که بدترین آمار در گیر آگهی از نظر تعداد فعال موارد Covid-19 با توجه به وزارت بهداشت به روز رسانی در جمعه شب. فعال موارد رد و میر و بهبود از لیست موارد تایید شده.

تعداد coronavirus بیماران در ماهاراشترا در حال حاضر عبور از 3000 خوانده شده را علامت.

سرمایه های ملی دهلی است دوم بیشترین تعداد موارد مثبت (1707) از نزدیک دنبال, Madhya Pradesh (1,186).

تامیل نادو نیز بسیار بالا غلظت coronavirus مثبت بيماران است.

این در حال حاضر آمار و ارقام و دولت-دانا توزیع تشدید می شود در روزهای آینده. تست سراسر متحده شده است ناهموار و به عنوان تست می شود ramped تا با تست بیشتر امکانات معرفی شده بیشتر Covid-19 موارد می تواند به نور در کشورهای که در آن موارد گزارش شده اند کم است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>