هند Covid-19 شمارش موج گذشته 10.38 لاخ مرگ و میر در 26,273

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند ثبت بیش از 34 ، 000 مورد از این بیماری کروناویروس (Covid-19) به مدت دو روز در یک ردیف به عنوان کشور عفونت شمارش نصب شده به 1,038,716 اتحادیه وزارت بهداشت داده ها نشان داد در روز شنبه.

وجود دارد 34,884 تازه Covid-19 موارد و 671 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته با توجه به اتحادیه های وزارت بهداشت داشبورد. روز جمعه در کشور ثبت 34,956 موارد از بیماری کروناویروس.

وجود دارد 358,692 فعال مورد از این بیماری ویروسی و 26,273 مردم تسلیم به Covid-19 به تاریخ.

تعداد افرادی که بهبود از بیماری کروناویروس عبور از 650,000-علامت پس از 17,994 بيماران درمان بین جمعه و شنبه صبح. میزان بهبودی در 62.93% از روز جمعه 63.33 درصد 653,750 بيماران درمان در یک روز.

همچنین به عنوان خوانده شده| مرحله اول محاکمه Covaxin هند Covid-19 واکسن شروع می شود در 375 نفر: گزارش

دولت گفته است که هند دومین کشور پرجمعیت ترین در جهان است 727.4 مورد در هر میلیون نفر است. در سطح جهانی مورد در هر یک میلیون جمعیت در هند چهار تا هشت برابر کمتر از برخی کشورهای اروپایی آن اضافه شده است.

مورد مرگ و میر (CFR) در 18.6 میلیون مرگ در هر کشور یکی از کمترین ها در جهان است.

“این نیز قابل توجه است که کمتر از 1.94% از موارد در Icu, 0.35% موارد در هواکش و 2.81% موارد اکسیژن تخت” آن را گفت.

حتی به عنوان Maharashtra, Tamil Nadu در دهلی نو گزارش داد هزاران نفر از Covid-19 موارد هر روز چهار ایالت های شرقی پدید آمده است به عنوان بزرگترین نگرانی برای این مرکز در مقابله با کروناویروس بحران است.

بنگال غربی Odisha آسام و بیهار نشان داده اند بالا مورد مثبت نرخ با وجود سطح پایین تست و ظهور ویروس جدید خوشه و چند مورد جدید در مهار مناطق باید تاکید شکاف در مهار استراتژی است.

در حالی که هر چهار متحده کاهش مرگ و میر نسبت به میانگین ملی مقامات احساس چهار متحده نیاز به انجام خیلی بیشتر. این چهار کشور خواسته شده است برای برنامه ریزی بهتر مهار و نظارت استراتژی در میان سایر مراحل است.

دولت مرکزی نیز می خواهد کشورهای دیگر به انتصاب مقامات ارشد دولتی به نگه داشتن چشم در هر بیمارستان بزرگ درمان Covid-19 بيمار عمومی و خصوصی.

آن را می خواهد آنها را به دنبال بمبئی و دهلی نو به روش برخورد با مسائل مربوط به مشکلات در پذیرش بیمارستان برای Covid-19 بیماران نارضایتی با چگونه به بیمارستان درمان بیماران و سایر مسائل.

Zydus Cadila است که به دنبال برای تکمیل آزمایش های بالینی از آن Covid-19 واکسن نامزد ZyCoV-D در هفت ماه رئیس شرکت گفت: در روز جمعه. مواد مخدر شرکت کرده بود روز چهارشنبه آغاز آزمایشات بالینی خود را کانديد واکسن با اولین انسان دوز.

همچنین به عنوان خوانده شده| Coronavirus بحران: یک میلیون که تغییر در راه های بی شماری

بهارات بیوتکنولوژی بین المللی محدود (BBIL) که توسعه هند برای اولین بار از پتانسیل بومی coronavirus بیماری (Covid-19) واکسن گفت: فاز اول تست را آغاز کرده است در 375 نفر است.

هندوستان HT خواهر, انتشار گزارش روز شنبه که حیدرآباد بر اساس شرکت داروسازی گفته است که آزمایش های انسانی از Covaxin آغاز شده در جولای 15.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>