هند Covid-19 شمارش بیش از 5.48 لاخ با 19,459 تازه موارد تلفات در 16,475

هند شمارش از coronavirus بیماری های نصب شده به 548,318 پس از 19,459 موارد جدید و 380 مرگ و میر گزارش شده بین پنج شنبه و صبح روز دوشنبه اتحادیه وزارت بهداشت داده ها نشان داد.

مرگ و میر می ایستد در 16,475 پس از 380 مردم تسلیم به بیماری تنفسی است.

در این کشور نرخ بهبود بهبود بیشتر به 58.67% پس از 12,010 مردم را درمان شد از شدت بیماری مسری در 24 ساعت گذشته, با توجه به وزارت بهداشت داشبورد.

وجود دارد 321,722 Covid-19 بیمارانی که مرخص شده از بیمارستان تا تاریخ و 210,120 فعال موارد است. در یکشنبه, تفاوت بین تعدادی از بهبود و فعال موارد عبور از 100,000-mark برای اولین بار.

همچنین بخوانید: ICMR برنامه های به مقیاس آنتی ژن مبتنی بر Covid-19 تست

“هند بازیابی رای شده است به طور پیوسته در حال بالا رفتن است که خبر خوبی است. بیش از 50 درصد از کسانی که داشتن آزمایش مثبت بهبود و گرفته شده از فعال نظارت پزشکی” ارشد وزارت بهداشت رسمی تا به حال گفت: به شرط ناشناس ماندن.

به گفته کارشناسان افزایش بهبود ممکن است نشان می دهد که شیوع تثبیت شد.

“هنگامی که تعدادی از افراد آلوده در یک روز همان است که تعداد افرادی که دوره نقاهت پس از آن معمولا برجسته این واقعیت است که این بیماری شیوع در حال رفتن به ایجاد ثبات و شروع به کاهش در برخی از زمان مگر اینکه برخی از متغیرهای دیگر در آمده چنین به عنوان جمعیت شناور و یا تولد جدید که تغییر کل دینامیک” دکتر Jugal Kishore رئیس جامعه پزشکی در بخش دولتی Safdarjung بیمارستان گفت.

به عنوان یکی از اقدامات خود برای جلوگیری از بیماری همه گیر کوروناویروس دولت متمرکز در تهاجمی تست به عنوان شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) اضافه شده است بیشتر آزمایشگاه ها و معرفی جدیدتر تکنیک های تست.

هند ظرفیت فعلی حدود 350,000 یک روز با 200,000 نمونه های آزمایش روزانه به طور متوسط. تعداد کل نمونه های مورد آزمایش قرار می ایستد در 8.2 میلیون از یکی از اولین تست شده در ژانویه 22.

دولت نیز برنامه ریزی برای گسترش استفاده از سریع آنتی ژن مبتنی بر Covid-19 انجام شد و کشور را بالا تحقیقات پزشکی بدن توصیه متحده به استفاده از آسان به استفاده از روش به تکمیل دقیق تر RT-PCR آزمایش برای تشخیص coronavirus به عنوان عفونت افزایش در سراسر کشور است.

همچنین به عنوان خوانده شده| ‘آنها حذف ونتیلاتور…’: مرد پیام پدر قبل از او می میرد از Covid-19

یک مقام ارشد شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: سریع آنتی ژن-بر اساس آزمایشات می تواند کمک به سرعت تعیین مداوم عفونت است.

این آزمایشات تشخیص حضور یک ماده خارجی در یک فرد بینی یا دهان گرد و خاک است که باعث تولید آنتی بادی و در نتیجه می توانید پیدا کردن عفونت. اما این غیر تاييدی آزمون. این به این معنی است که کسانی که تست مثبت از طریق سریع آنتی ژن آزمایشات تشخیص در نظر گرفته “واقعا مثبت” برای Covid-19 اما کسانی که تست منفی باید برای رفتن به یک روش RT-PCR و آزمون مجدد تایید.

RT-PCR و یا رونویسی معکوس polymerase chain reaction, تست برای مواد ژنتیکی از Sars-Cov-2 ویروس. اما RT-PCR آزمایش محدود است از نظر در دسترس بودن گسترده به دلیل نیاز به تخصصی آزمایشگاه برای تجزیه و تحلیل و آن را طول می کشد حدود پنج ساعت برای دریافت نتایج.

ماهاراشترا, هند در بدترین متاثر از دولت دهلی نو در تامیل نادو و گجرات Telangana, اوتار پرادش آندرا پرادش و بنگال غربی ادامه داد: برای اضافه کردن به این کشور caseload با بیش از 85 درصد از عفونت و 87 درصد از مرگ و میر ناشی از این بیماری است.

در سطح جهانی, عفونت شمارش عبور کرده 10 میلیون و شده اند وجود دارد 501,281 مرگ و میر با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز دانشگاه coronavirus ردیاب.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *