‘هند Covid-19 رای مثبت در 6.37 درصد’: وزارت بهداشت

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

ملی مثبت نرخ Covid-19 – میانگین نرخ نمونه تست مثبت برای coronavirus بیماری در سراسر کشور – می ایستد در 6.73 درصد وزارت بهداشت و رفاه خانواده اظهار داشت: در روز دوشنبه.

این وزارت افزود که دولت مرکزی تا به حال با تاکید بر افزایش تست سریع تماس را ردیابی و به موقع مدیریت بالینی Covid-19 موارد است.

این وزارتخانه گفت که با کمک تلاش های انجام شده توسط دولت مرکزی یک پرش بزرگ در Covid-19 تست در دهلی نو شده است زمانی که مثبت نرخ پایین رفته است.

نرخ مثبت مهم نشانگر در ارزیابی روند شیوع. با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز میزان می تواند ارائه بینش به اینکه جامعه در حال انجام آزمایشات به اندازه کافی.

همچنین بخوانید: مهلت Aug 15 برای Covid-19 واکسن غیر واقعی – هند فرهنگستان علوم

“اگر یک جامعه را مثبت بالا است این نشان می دهد که جامعه تا حد زیادی ممکن تست بیماران بدحال و احتمالا از دست رفته خفیف یا بدون علامت موارد” آن را می گوید.

پایین تر مثبت نرخ از سوی دیگر ممکن است نشان می دهد آزمایش از بیماران مبتلا به خفیف یا بدون علائم است.

“چه کسی گفته است که در کشورهایی که انجام آزمایش های گسترده ای برای Covid-19 باید باقی می ماند در 5% یا کمتر به مدت حداقل 14 روز” آن را می گوید.

هند پیشی گرفت و روسیه روز یکشنبه به عنوان سوم-بدترین آسیب دیده کشور با Covid-19. هند Covid-19 تلفات می ایستد در 196,93 در حالی که چوب خط حساب کردن در حال حاضر نزدیک 7 لاخ با مجموع 697,413 موارد است. بیش از 60 درصد از مردم از بهبود مرگبار سرایت سراسر کشور با 424,432 بيماران در دوره نقاهت و یا مرخص شدن از بیمارستان.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>