هند Covid-19 مورد افزایش می یابد برای 5th, راست, روز, اما دولت می بیند پوشش نقره ای را به عنوان…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

در یک روز زمانی که موج دیگری از تقریبا 20,00 موارد جدید در زمان هند Covid-19 شمارش گذشته 5.28 لاخ, Madhya Pradesh و اوتار پرادش اعلام کرد یک درب-به-درب نظرسنجی مانند دهلی, گوا, Odisha و Jharkhand شامل افزایش تعداد عفونت.

آن را برای پنجمین مستقیم بعد که Covid-19 نفر در کشور با افزایش بیش از 15,000.

ماهاراشترا همچنان دولت با بالاترین Covid-19 شمارش در 1,64,626 به دنبال دهلی نو در 83,077.

از چوب خط حساب کردن 5.28 لاخ, 3.09 لاخ مردم بهبود یافته اند. میزان بهبودی در حال حاضر در بیش از 58.5%. مرکز گفت که بهبود پیشی گیرد فعال Covid-19 موارد توسط بیش از یک لاخ به دلیل “گام فعال”

“این درجه پیشگیرانه و فعال اقدامات انجام شده توسط دولت هند همراه با ایالات متحده و UTs برای پیشگیری, مهار و مدیریت Covid-19 در حال نشان دادن نتایج دلگرم کننده” این اتحادیه و وزارت بهداشت در بیانیه ای گفت.

تعداد موارد فعال می ایستد در 2,03,051 در حالی که 3,09,712 مردم بهبود یافته اند و یک بیمار به مهاجرت با توجه به داده های به روز شده.

نخست وزیر نارندرا مودی گفت: در Mann Ki Baat آدرس رادیو که هند را مجبور به تمرکز بر شکست coronavirus و تقویت اقتصاد آن را به عنوان وارد “باز کردن” فاز. وی افزود: نیاز به باقی می ماند بیشتر مراقب باشند.

“همیشه به یاد داشته باشید اگر شما نمی پوشیدن ماسک نیست رعایت دو-حیاط اجتماعی فاصله گرفتن از هنجارهای یا نه اقدامات احتیاطی دیگر شما در حال قرار دادن دیگران در معرض خطر علاوه بر خودتان به خصوص افراد مسن و کودکان در خانه,” او گفت:.

در Mumbai, Maharashtra وزیر Uddhav Thackeray رد محدودیت های بلند پس از 30 ژوئن به دلیل بحران نشده است.

“مستند نخواهد بود برداشته و پس از 30 ژوئن به عنوان خطر عفونت هنوز تمام نشده است. ما در حال گسترش ما آرامش گام به گام” Thackeray گفت: در یک آدرس.

باز کردن فرایند دوبله ماموریت شروع دوباره توسط دولت است که به تدریج اجرا برای قرار دادن اقتصاد در مسیر بازگشت Thackeray گفت.

بمبئی که بیش از 75,000 موارد همچنان تحت محدودیت های شدید با جنبش فراتر از دو متر شعاع مجاز تنها برای حضور در دفتر و یا شرایط اضطراری پزشکی.

برخی از سالن های باز در بمبئی در روز یکشنبه پس از یک فاصله سه ماه به عنوان دولت کاسته محدودیت تحت ماموریت شروع دوباره.

در دهلی تعداد Covid-19 مهار مناطق افزایش یافته است به 421 پس از یک re-نقشه برداری از جمله مناطق — یک افزایش 141 مناطق — در دو روز گذشته.

بررسی سرولوژيک در حال حاضر در سرمایه های ملی و برنامه ریزی شده است برای پایان دادن به در جولای 6 پس از غربالگری هر خانواده.

“ما به نمایش در حدود دو لاخ مردم برای Covid-19 در خانه-به-خانه بررسی های در حال انجام در سراسر شهرستان. همچنین 45,000 مردم شده اند به نمایش در Covid-19 مهار مناطق” یک گفت: با توجه به PTI.

Telangana, Haryana, Madhya Pradesh, آندرا پرادش و کارناتاکا هستند که کشورهای دیگر با بیش از 10,00 موارد است.

اوتار پرادش و Madhya Pradesh را نیز انجام خانه به خانه بيايد.

اوتار پرادش اضافی دبیر کل (پزشکی و سلامت) Amit موهان پراساد گفت: دولت راه اندازی خواهد شد در مقیاس بزرگ کمپین از مرتا بخش در ماه ژوئیه که در آن خانه به خانه را بررسی انجام شبیه به پالس فلج اطفال واکسیناسیون فرزندتان. “آن انجام خواهد شد در مهار و غیر مهار مناطق,” او گفت:.

این Madhya Pradesh دولت گفت: از آن خواهد شد راه اندازی یک 15 روز ‘کشتن تاج’ کمپین از ژوئیه 1 به کنترل گسترش Covid-19 در دولت است.

در طول یک مجازی جلسه بررسی وزیر Shivraj سینگ Chouhan گفت: یک درب-به-درب نظرسنجی انجام خواهد شد و شهروندان خواهد بود آزمایش برای بیماری های دیگر نیز هست.

در مجموع 2.5 لاخ آزمون انجام خواهد شد و 15000 تا 20000 نمونه خواهد بود جمع آوری روزانه, نماینده دولت گفت: در آزادی مطبوعات.

در کارناتاکا که ثبت بیش از 1000 موارد برای اولین بار در روز یکشنبه به گفته پلیس جنایی خواهد بود در برابر کسانی که نمی پوشیدن ماسک و دست انداختن اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است. در یک سری از توییت بنگلور کمیسر پلیس Bhaskar رائو صادر شده که هشدارها در یک سری از توییت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>