هند Coronavirus موارد عبور از 100,000 پرش در سریع ترین سرعت در آسیا: گزارش

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هند coronavirus عفونت عبور از 100,000 علامت و در حال افزایش در سریع ترین سرعت در آسیا فقط به عنوان نخست وزیر نارندرا بیشتر آرام این کشور در سراسر کشور مستند به افزایش فعالیت های اقتصادی.

عفونت در جنوب کشور آسیایی از 1.3 میلیارد نفر در 100,328 از جمله 3,156, مرگ و میر, از شنبه, با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز. به عنوان بسیاری از 5,242 موارد جدید اضافه شد در روز سه شنبه, با توجه به وزارت بهداشت.

هند در حال حاضر در میان کشورهای بدترین برخورد با این بیماری همه گیر با 28 درصد افزایش در موارد از هفته گذشته با توجه به بلومبرگ است Coronavirus ردیاب. همسایه و هسته ای رقیب پاکستان 42,125 موارد از جمله 903 مرگ و میر. آن موارد افزایش 19 ٪ بیش از مدت مشابه در این ردیاب نشان داد.

“چالش های بزرگ هستند اما دو برابر استراتژی کمک به کاهش عفونت ها و پهن کردن منحنی” گفت: Rajmohan پاندا, اضافی, استاد بهداشت عمومی بنیاد هند اضافه کردن افزایش عفونت است که انتظار می رود با باز شدن اقتصاد است. “تمرکز در حال حاضر باید اولویت بندی در محله یهودی نشین شهرک با تاکید فرعی سطح منطقه مهار اقدامات است.”

پس دوشنبه متحده باید بیشتر کاسته محدودیت برای صنایع مغازه ها و دفاتر و بازگشایی حمل و نقل عمومی در حالی که این مستند در بدترین مناطق آسیب دیده از کشور — از جمله ممنوعیت ایالتی و بین المللی مسافرت هوایی — تمدید شده است تا مه 31. دولت امیدوار است به سهولت اقتصادی از بزرگترین مستند که فلج فعالیت های کسب و کار و چپ میلیون ها نفر بیکار.

هنوز هم شرکت هایی هستند که در مواجهه با مشکلات بازگشایی کارخانه — در درجه اول به دلیل محدودیت های مسافرتی متضاد قوانین شکسته زنجیره تامین و کمبود کارگران است. حرکت میلیون ها نفر از کارگران مهاجر از شهرستانها که در آن آنها تا به حال شغل به خانه های خود در روستاها — و بی میلی خود را برای بازگشت — یکی از چالش های کلیدی برای اقتصاد است که می تواند به عنوان برای اولین سال انقباض در بیش از چهار دهه است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>