هند را مورد تعداد عبور 100,000 دهلی برطرف محدودیت: Covid-19 اخبار tod…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

Coronavirus بیماری (Covid-19) موارد در هند عبور از 100,000-علامت روز دوشنبه با 3,081 مرگ و میر. در ضمن دهلی کاسته آن مستند محدودیت اجازه می دهد حمل و نقل عمومی پس از بیش از 50 روز و باز کردن همه مغازه ها در بازار به جز کسانی که در مراکز.

موارد بیش از 100,000 اما کم مرگ و میر نسبت ارائه می دهد امید

تعدادی از شناخته شده بیماری کروناویروس (Covid-19) موارد در هند عبور 100,000 روز دوشنبه دو و نیم ماه پس از شیوع شروع به گرفتن نگه دارید در کشور که پس از آن رفت و به بی سابقه ای مستند است که کاهش شیوع قابل توجه میزان.

ادامه مطلب

به جز مترو تمام حمل و نقل عمومی باز پرتاب در دهلی نو

ساکنان دهلی می هاپ به حمل و نقل عمومی — خدمات تاکسی و اتوبوس; نه مترو و در عین حال — و مغازه در تقریبا در هر بازار (مراکز هنوز بسته) به عنوان طولانی به عنوان آنها بیش از سن 65 و بازار نیست در Noida یا Gurugram با توجه به آخرین دستورالعمل های صادر شده توسط دولت.

ادامه مطلب

واکسن توسعه دهندگان گزارش اولین نشانه مثبت در انسان محاکمه

آمار اولیه از مدرن وارز Covid-19 کانديد واکسن برای اولین بار به آزمایش می شود در ایالات متحده نشان داد که آن را به تولید محافظ آنتی بادی در یک گروه کوچک از افراد داوطلب سالم شرکت روز دوشنبه گفت:.

ادامه مطلب

CBSE منتشر شده در تاریخ ورق برای کلاس 10, 12, امتحانات از ژوئیه 1

هیئت مرکزی آموزش متوسطه (CBSE) در روز دوشنبه منتشر شده خود تجدید نظر جدول زمانی برای امتحانات از انتظار مقاله از کلاس 10 و 12 انجام می شود و بین ژوئیه 1 و 15. امتحانات شده بود به تعویق افتاد و در پی Covid-19 همه گیر است که از طریق کشور است.

ادامه مطلب

Covid-19: آنچه شما باید بدانید امروز

به عنوان هند وارد مرحله بعدی خروج آن از کامل مستند – که آنچه در دو هفته آینده به 31 مه هستند بیش از یک فرمت تست می شود حتی بیشتر قابل توجه است. تنها گسترده آزمایش می تواند نشان می دهد تا چه حد گسترش ویروسی همه گیر.

ادامه مطلب

دفاتر نیاز نیست خاموش بعد از چند موارد: دولت

اتحادیه وزارت بهداشت در روز دوشنبه با صدور دستورالعمل در اقدامات پیشگیرانه برای جلوگیری از گسترش این بیماری کروناویروس در محل کار, توصیه فاصله هنجارها و قوانین در گزارش از عفونت و sanitisation در میان چیزهای دیگر.

ادامه مطلب

متحده نیاز به بهبود هماهنگی: کابینه, وزیر سکسی

مرکز خواسته است تا دولت به طور فعال تر در رسیدن به رشته و کارگران مهاجر و بهبود در آخرین مایل هماهنگی به اطمینان حاصل شود که کارگران در رسیدن به مقصد خود را با خیال راحت و نمی رانده ناامیدی به راه رفتن و یا استفاده غیر مجاز و حمل و نقل به خانه.

ادامه مطلب

متحده نمی تواند رقیق دستورالعمل: MHA

به عنوان مرحله چهارم از مستند در سراسر کشور آغاز شد و روز دوشنبه وزارت امور یادآوری متحده و اتحادیه سرزمین است که آنها نمی رقیق کردن دستورالعمل های فدرال هستند اما رایگان به آنها را سختگیرانه تر بر اساس محلی ارزیابی و وزارت بهداشت دستورالعمل.

ادامه مطلب

بسته محرک اقتصادی یک فرصت از دست رفته: برنشتاین

جهانی اوراق بهادار شرکت تحقیقاتی سانفورد برنشتاین نامیده ~20 lakh کرور احیای اقتصادی بسته بندی اعلام شده از سوی مودی دولت برای مقابله با این بیماری همه گیر کوروناویروس و تاثیر مستند تحمیل شده به سرعت گسترش آن به عنوان یک “فرصت از دست رفته” بازتاب نگرانی رو به رشد در مورد اینکه آیا این امر کمک به احیای اقتصاد.

ادامه مطلب

تا می پذیرد Cong ارائه اتوبوس برای مهاجران

این اوتار پرادش دولت روز دوشنبه پذیرفته شده کنگره, دبیر پریانکا گاندی Vadra را ارائه دهد که می خواهد اجرا 1,000 اتوبوس در هزینه های خود را برای کمک به سهولت حرکت کارگران مهاجر در دولت است. این تصمیم یک روز پس از وزیر یوگی Adityanath هدف این کنگره بیش از حمل و نقل از رشته کارگران به عنوان حزب به صف اتوبوس در بالا راجستان مرز.

ادامه مطلب

هیچ تست مورد نیاز برای موارد اضطراری

در امداد رسانی به بیماران نیاز به انجام اعمال جراحي اورژانس ، شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) کارگردانی است که هیچ اضطراری روش (از جمله تحویل) باید با تاخیر برای عدم تست—بیمارستان ها به طور همزمان می تواند ارسال نمونه برای بیماری کروناویروس (Covid-19) تست.

ادامه مطلب

TN پسر 1st مورد Covid سندرم التهابی

هشت سال از چنای تبدیل به هند اولین مورد از بیماری های حاد به دلیل بیش از حد التهابی سندرم در ارتباط با بیماری کروناویروس (Covid-19). این سندرم توصیف التهاب در تمام بدن از جمله اندام های حیاتی که منجر به multiorgan شکست و شوک است.

ادامه مطلب

هیچ بزاق و عرق آن را به درخشش توپ: ICC پنل

بازیکنان باید محروم از استفاده از بزاق به درخشش توپ اما می توانید در ادامه به استفاده از عرق آنیل Kumble-رهبری ICC Cricket کمیته توصیه می شود در روز دوشنبه به عنوان عمده سلامت احتیاط در بازی.

ادامه مطلب

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>