هند کشتی گیران چهره تازه آزمایشات سخت تر رشته در بازی های المپیک توکیو ساخت

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

این کار برای مدافعان آن را به هندی کشتی کج تیم برای موکول آسیایی مقدماتی المپیک سال آینده شدیدتر خواهد شد به عنوان فدراسیون کشتی از هند (WFI) تصمیم گرفته است به اجازه می دهد یک میزبان از جوانان که به نوبه خود خواهد سالمندان در ژانویه 1 در محاکمات ملی برای انتخاب تیم. آسیایی دیدار مقدماتی رویداد برای 2021 توکیو بازی های المپیک است.

WFI سازمان ملی محاکمه در ماه ژانویه در Sonepat (برای مردان) و لکنو (برای زنان) و انتخاب این تیم برای مقدماتی المپیک در قرقیزستان در ماه مارس, اما این رویداد رو به تعویق افتاد, یک سال به دلیل Covid-19.

در المپیک ریو مدال برنز Sakshi ملک و 2018 Gold Coast, بازی های کشورهای مشترک المنافع و به مدال نقره Pooja Julia زدم شد توسط جوانان در محاکمات است. آنها به احتمال زیاد به آزمایش می شود و حتی بیشتر در سال آینده محاکمه به عنوان WFI است “مشتاق میزبانی مسابقات قهرمانی ملی در 2-3 ماه آینده وضعیت اجازه” و زمینه برخی از جوانان (زیر 20 سال) در محاکمات در سال آینده.

“چه کسی می دانیم که این وضعیت ممکن است بهبود بخشد و ما قادر به برگزاری مسابقات قهرمانی ملی در دو-سه ماه و جدید بسیاری از کشتی گیران ممکن است نشان می دهد وعده. آنها ممکن است به نوبه خود سالمندان در ژانویه 1 2021 و تبدیل شدن به واجد شرایط برای محاکمه” WFI, منشی, Vinod تومار گفت. “این می تواند در سال آینده آزمایشات سخت تر است.”

تومار گفت: هیچ کس نباید فکر می کنم تازه محاکمه برگزار خواهد شد برای انتخاب این تیم برای مسابقات مقدماتی آسیا در سال آینده است. “مسابقات مقدماتی آسیا شد به تعویق افتاد و آن را ممکن است برای کشتی گیران به نگه دارید تا همان سطح از تناسب اندام و سرعت بیش از یک سال,” او گفت:.

“برخی از کشتی گیران می توانید مجروح آن را به عنوان یک قدرت ورزشی و حتی فاصله یک ماه بسیار بزرگ است. آسیب اتفاق می افتد و کسانی که واجد شرایط از طریق دادگاه در ماه ژانویه این سال ممکن است مناسب برای مسابقات مقدماتی آسیا.”

با استناد به مثال Sonam ملک شکست Sakshi ملک در ژانویه محاکمه او گفت: “یک چیز مشابه را نمی توان رد کرد در سال آینده به عنوان بسیاری از جوانان را از طریق صفوف. او (Sonam) بود junior تا سال گذشته به عنوان به زودی به عنوان او تبدیل به یک ارشد ما به او این فرصت را در دادگاه و ضرب و شتم او Sakshi. پس جوانان بیشتر مانند Sonam نوظهور و چالش برانگیز تاسیس کشتی گیران را نمی توان رد کرد.”

برنز مدال در سال 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع و در بازی های آسیایی, Divya Kakran (68kg) که واجد شرایط برای به تعویق افتاد مقدماتی آسیا نمی خواهم به کشیده می شود به یک جنجال بر WFI تصمیم تازه دادگاه. “من نمی تواند در برابر خواسته های WFI; آن را به فدراسیون را به یک تماس در تازه محاکمه. کار من این است که به مبارزه برای گرفتن انتخاب شده است. من مطمئن هستم اگر من به خوبی انجام داده اند در گذشته محاکمه من را خیلی بهتر انجام زمان بعدی,” او گفت:.

Kakran که شد از مظفرنگر گفت: “من مصمم هستم به بازی های المپیک توکیو بلیط هستم و آماده سازی خوبی برای محاکمه و برای مقدماتی (اگر او واجد شرایط).”

سونام ملک (62 كيلوگرم) گفت: “محاکمه یا محاکمه وجود ندارد آن را به یک تماس از فدراسیون. وظیفه من این است که برای دریافت آماده برای هر وضعیت. من سخت کار بر روی تکنیک و مطمئن هستم به آمده تا با یک عملکرد بسیار بهتری اگر محاکمه دوباره اتفاق می افتد.”

سه نفر دیگر که واجد شرایط برای قاره رویداد در ماه ژانویه Nirmala Devi (50 کیلوگرم) Anshu ملک (57kg) و کیران (76kg) نیز حاضر به اظهار نظر در WFI برنامه به برگزاری محاکمات است.

یکی از کسانی که واجد شرایط اگر احساس افسردگی میکردم. “من احساس می کنم این تلاش به منظور تسهیل در برخی از پیری کشتی گیران را به تیم ملی برای مسابقات مقدماتی آسیا. من نمی گویم من هر گونه ترس از دست دادن مسابقه این زمان, اما من احساس می کنم فدراسیون باید دوباره انتخاب دختران,” او گفت: خواست نامش فاش نشود. “در حال حاضر ما باید برای شروع دوباره به عنوان رقابت در محاکمات خواهد بود بسیار سخت تر با بسیاری از نوجوانان در نزاع,” او اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>