هند کشته در فروشگاه مواد غذایی در لس آنجلس

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: PTI | واشنگتن | منتشر شده در تاریخ: 24 فوریه سال 2020 8:49:12 am

indian shot dead in los angeles, indian shot dead in grocery shop in los angeles, indian shot dead in whittier city, indians in US Maninder که تبدیل شده بود 31 ماه گذشته ازدواج کرده بود و پدر دو.

یک نقاب ضارب کشته هندی ملی Maninder سینگ Sahi در یک فروشگاه مواد غذایی در لس آنجلس در ساعات اولیه روز شنبه, محلی, پلیس گفت:.

Maninder که تبدیل شده بود 31 ماه گذشته ازدواج کرده بود و پدر دو.

نقطه از کرنال, Sahi وارد شده بود در ایالات متحده کمتر از شش ماه پیش و به دنبال پناهندگی سیاسی.

او مشغول به کار بود در یک 7-یازده فروشگاه مواد غذایی در وایتیر شهرستان در لس آنجلس کالیفرنیا.

تنها درآمد از اعضای خانواده اش Sahi مورد استفاده قرار گیرد به ارسال پول به همسر و دو فرزند خود به خانه اقوام خود در آمریکا گفت.

با توجه به وهیتیر اداره پلیس این حادثه رخ داده است در 5.43 هستم در روز شنبه.

مقدماتی به نظر می رسد مشکوک وارد فروشگاه با یک تفنگ دستی نیمه اتوماتیک با قصد ارتکاب سرقت.

“به دلایل نامعلوم مشکوک اخراج تفنگ کشتن کارمند” پلیس گفت: انتشار یک عکس از گمان.

“متهم گریخت محل و برجسته است در این زمان. دو وجود دارد مشتریان داخل فروشگاه هم بودند uninjured. مظنون است که به عنوان یک مرد سیاه, بالغ حدود 506-507. مشکوک به حال صورت خود را تا حدی پوشش داده شده و با پوشیدن تیره hoody با یک خاکستری hoody زیر” پلیس گفت:.

قربانی برادر اینجا راه اندازی GoFund صفحه برای جمع آوری پول به طوری که بدن از مرحوم Maninder می تواند گرفته شده برای هند است.

“او پشت سر پدر و مادرش, همسر و 2 و کودکان سنین 5 و 9. من به دنبال کمک به ارسال کمک بدن خود را به عقب به هند به همسر و بچه خود را می توانید مشاهده او آخرین بار” به برادر خود نوشت: در صندوق من صفحه در روز یکشنبه.

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>