هندی-منشاء مردان در میان 22 زندانی برای خرید و فروش مواد مخدر در انگلستان

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

بیست و دو نفر – از جمله برخی از مبدا هند – محکوم شده است در لستر تاج دادگاه به بیش از 100 سال زندان برای توطئه برای تامین کلاس مواد مخدر در چهار استان ها را فعال کنید که بسیاری از آنها منجر به یک شیوه زندگی اسراف.

آنها عبارتند از Sukhpal Dhariwal, 34, که التماس گناه به اجازه می دهد محل مورد استفاده قرار گیرد برای توزیع مواد مخدر و محکوم به هشت ماه در زندان است. او همچنین دستور داد به تکمیل 120 ساعت بدون مزد کار در عرض 12 ماه.

Pardeep Dehal 30 و التماس کرد گناه را به توطئه برای عرضه در کلاس A و B با مواد مخدر; او محکوم به سه سال و 10 ماه در زندان است. Kassim Sarang, 28, التماس گناه به دو فقره توطئه برای تامین کلاس مواد مخدر و محکوم به پنج سال و چهار ماه.

Dipak Modvadia, 37, التماس کرد گناه به دو فقره توطئه برای عرضه در کلاس A و B با مواد مخدر. او محکوم به شش سال و نه ماه. کوین Duncalf لیورپول یکی دیگر از اعضای این باند شد و از تجمع 16 سال است.

پلیس گفت که آنها بهبود کوکائین, شاهدانه, شاهدانه گیاهان, نقد و طراح از جمله سفارشی ساعت.

کارآگاه بازرس لی هانت گفت: “بین آنها این افراد را در حال حاضر در خدمت بیش از 100 سال پشت میله های زندان. محکومیت و پس از آن جملات نشان می دهد که چگونه به طور جدی ما و دادگاه این جنایت”.

“این جنایتکاران بخشی از یک شبکه سازمانیافته که در عمل و نه فقط در Leicestershire, اما, Nottinghamshire, Lincolnshire و لیورپول. در طول اجرای ما اعدام بیش از 50 حکم در سراسر آن استان ها و شهرها”.

“این بود که قابل بهره برداری برای ما اما کار ما به اینجا ختم نمی شود. ما می دانیم که همیشه وجود دارد کسی که در حال انتظار برای پر کردن شکاف سمت چپ توسط دیگران و ما همچنان در تلاش های ما برای جلوگیری از سوء استفاده از مواد مخدر و انجام عملیات بیشتر از طبیعت برای اخلال در فعالیت های جنایی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>