هندی-منبع لیزا Nandy منصوب بریتانیا سایه وزیر امور خارجه

هندی-منبع لیزا Nandy که از دست رفته در کار رهبری مسابقه به Keir Starmer بود روز یکشنبه منصوب سایه وزیر امور خارجه به عنوان رهبر جدید حزب در کنار هم قرار کابینه سایه اش برای نظارت بر کار بوریس جانسون دولت است.

Nandy, 40, است, MP از ویگان. او جایگزین امیلی Thornberry بود که در نقش رهبر سابق جرمی Corbyn را دولت سایه. ترکیب Starmer تیم دیده می شود به عنوان منعکس کننده یک پاکسازی از Corbyn پیروان.

Starmer گفت: کابینه سایه را در پاسخ به تحولات مرتبط با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

اعضای به اصطلاح C-19 کمیته عبارتند از: Starmer رهبر اپوزیسیون; آنجلا Rayner معاون رهبر; Anneliese Dodds, سایه صدراعظم; Nandy سایه وزیر امور خارجه; نیک توماس-Symonds, سایه, دبیر خانه; Rachel ریوز, سایه صدراعظم از دوک لنکستر و جاناتان Ashworth, سایه وزیر بهداشت.

Starmer گفت: “ما در زندگی از طریق یک ملی اضطراری است. تحت رهبری حزب کارگر را همیشه در این کشور علاقه ای به نجات جان انسان ها و حفاظت از معیشت. خواهد شد که اولویت شماره یک من, کابینه در سایه”.

“ما خواهد بود یک مسئول اپوزیسیون است که پشتیبانی از دولت که در آن ما معتقدیم حق با آنها و به چالش کشیدن آنها را زمانی که ما این باور اشتباه هستند که ساخته شده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید