هند نیروی دریایی عمیق تر دیده بان به بررسی جاه طلبی های چین

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

نیروی دریایی هند به شدت نظارت و فعالیت در اقیانوس هند (IOR) که به آن معتقد است چین را “ناچار” سعی کنید خود را در تلاش خود را برای تبدیل شدن به یک قدرت جهانی فقط به عنوان آن را گذاشته و ادعا می کنند به بخش های زیادی از این مورد مناقشه دریای چین جنوبی با توجه به یک افسر آگاهی از این تحولات است.

آن است که برای مقابله با این سناریو که هند رسیده به همسایگان در IOR — مالدیو, موریس, سیشل و ماداگاسکار برای جلوگیری از چین از گسترش رد پای آن در منطقه با ایجاد پایگاه و همفکر نیروی دریایی مانند کسانی که از ایالات متحده و ژاپن بیش از دو ماه گذشته او اضافه شده است.

“این اجتناب ناپذیر است که مردم چین آزادی ارتش-نیروی دریایی (طرح) خواهد آمد به IOR اگر چین می خواهد برای تبدیل شدن به یک قدرت جهانی. آنها در حال باز کردن مسیرهای چندگانه به اقیانوس هند برای غلبه بر مالاکا معضل (چین را استراتژیک و ضعف),” افسر گفت: صحبت کردن در خواست نامش فاش نشود.

نظرات آمده در زمانی که وجود دارد افزایش تنش نظامی در شرق لاداخ — که در آن هندی و چینی نیروهای قفل شده در یک زمان مرز رویارویی و عدم مشارکت در امتداد خط کنترل واقعی (LAC) تا تبدیل به یک چالش کشیدن روند و چین است militarising دریای چین جنوبی.

همچنین بخوانید: چگونه سرما را تغییر دهد هند-چین قدرت معادله ماه آینده در Ladakh

این مالاکا معضل اشاره به چین دلهره از عمده نیروی دریایی قدرت کنترل تنگه مالاکا بین مالزی و اندونزی و interdicting حیاتی تامین خطوط. قابل توجه حجم (بیش از 80%) از چین واردات نفت از طریق تنگه اتصال اقیانوس هند و دریای چین جنوبی است.

از مسیرهای چندگانه است که چین می تواند به دنبال در برای ورود به اقیانوس هند هستند که بیشتر در جنوب مالاکا و شامل Sunda, Lombok, Ombai و Wetar تنگه گفت: یک دوم افسر نیروی دریایی که خواسته نمی شود به نام.

“این یک واقعیت است که این طرح با استقرار در اقیانوس هند پس از آن قدرت عبور از یک آستانه خاص است. در حال حاضر آن را خوب به اندازه کافی برای دریای چین جنوبی” گفت: دریاسالار آرون Prakash (retd) سابق نیروی دریایی رئیس.

هند است و نگه داشتن زبانه ها در چین حرکت تهاجمی در جنوب دریای چین و در نظر گرفتن مراحل را به اطمینان حاصل شود که چینی ها نیروی دریایی نمی عضله راه خود را به اقیانوس هند که در آن مبارزه آماده هندی کشتی جنگی در حال انجام round-the-clock نظارت برای هر گونه فعالیت غیر معمول گفت: اولین افسر.

طی یک ماه نیروی دریایی انجام داده مشترک دریل با US Navy carrier strike گروه به رهبری USS Nimitz و هندی و ژاپنی کشتی های جنگی انجام تمرینات در اقیانوس هند در برابر پس زمینه از هند و چین مرز بن بست در Ladakh.

هند و آمریکا ورزش شامل هشت هند و کشتی های جنگی آمریکا صورت گرفت یک هفته پیش در زمانی که تنش ها را نصب شده بر چین فعالیت ها در دریای چین جنوبی که در آن نیروی دریایی ایالات متحده به تازگی انجام ورزش اصلی است که شامل دو حامل اعتصاب شدند.

از انجام شیلی با همفکر کشورها برای رسیدن به متحده در اقیانوس هند منطقه نیروی دریایی هند است که با تمرکز بر چک کردن چین و افزایش جاه طلبی در منطقه و ارسال پیام قوی است که پکن بازی قدرت در جنوب دریای چین را نمی توان تکرار در اقیانوس هند.

“چین این ادعا تقریبا 90 درصد از دریای چین جنوبی است. ما نمی خواهیم که سناریو اتفاق می افتند در اقیانوس هند. ما نمی خواهد اجازه می دهد چین به آن را آسان از آمدن به اینجا گفت:” افسر دوم.

چین گام به گام تاخت و تاز به “territorialising” دریای جنوب چین پیدا پژواک در برخی از نقاط IOR نه توسط ساختگی ادعا می کند چرا که می تواند آشکار نئو استعمار اما با پیچیده تر گفت: نیروی دریایی کارشناس امور Rear Admiral Sudarshan Shrikhande (retd)

“آن (چین) دیپلماسی و اقتصادی تاثیر هنگامی که در ترکیب با پورت سرمایه گذاری تدارکات پایگاه که می تواند برای استفاده دوگانه و پایدار استقرار در IOR از نگرانی جدی” Shrikhande گفت.

در این مرحله نیز برای استرالیا به عنوان بخشی از آینده مالابار نیروی دریایی ورزش انجام شده توسط هند با آمریکا و ژاپن به گزارش هندوستان تایمز در ژوئیه 17. نسخه بعدی از مالابار در حال حاضر تاخیر Covid-19 همه گیر است که مجموعه ای برگزار می شود تا پایان سال است.

چین نیز با احتیاط از چهار ضلعی امنیتی گفت و گو یا چهار بود که دوباره در اواخر سال 2017 توسط هند و آمریکا و استرالیا و ژاپن و این سوء ظن را افزایش داده اند پس از این چهار کشور به روز رسانی انجمن به سطح وزرا در سال گذشته است.

“ما در حال حاضر عامل با قاريان. ما اصلا نیاز به زمان برای قرار دادن چهار به, اثر, اگر دولت به ما می دهد رفتن به آینده… مهم این است که ما در حال هماهنگی با ما. اقدامات ما هدایت منافع ملی و آنچه می بینید آشکار است که مسئله مبتنی بر همگرایی منافع” گفت: اولین افسر.

چین شروع به استقرار نیروهای نظامی خود در خارج از کشور پایگاه نیروی دریایی در جیبوتی در شاخ آفریقا در ماه جولای سال 2017 در چه برخی از کارشناسان جهانی گفت: نتیجه پکن ‘دام بدهی دیپلماسی’. نصب بدهی منجر کشورهایی مانند سریلانکا و مالدیو و پاکستان برای کنترل مناطق که از اهمیت استراتژیک برای چین است.

پایه در جیبوتی به shored چین قابلیت حفظ واحدهای نیروی دریایی در اقیانوس هند.

“در ماه های اخیر با بسیاری از نقاط جهان مشغول با Covid-19 pandemic چین به شدت تشدید آن اجباری فعالیت است. در اوایل ماه آوریل چینی گارد ساحلی کشتی غرق یک قایق ماهیگیری ویتنامی نزدیک به جزایر ادعا توسط هر دو کشور چین و ویتنام است. چینی دریایی بررسی رگ مورد آزار و اذیت یک مالزی اکتشاف نفت در رگ خاموش بورنئو. این ماه [ما] وزارت دفاع ابراز نگرانی در مورد چینی ها نیروی دریایی تصمیم به مهر و موم کردن یک منطقه در اطراف جزایر پاراسل به انجام تمرینات نیروی دریایی. در پاسخ ایالات متحده افزایش یافته خود را در نیروی دریایی فعالیت ها از جمله مانور مشترک توسط دو هواپیما حامل گروه” نیویورک تایمز در سرمقاله روز دوشنبه.

نیروی دریایی هند شده است در یک عملیاتی هشدار در اقیانوس هند که در آن نمرات از کشتی های جنگی آماده برای هر کار پس از مرز ردیف. این قرار است که کشتی های جنگی همراه بحرانی دریای خطوط ارتباطات و نقاط چوک و عروق می تواند منحرف شود برای هر ماموریت.

هند کشتی های جنگی مستقر هستند از آنجا که خلیج فارس به تنگه مالاکا و از شمال خلیج بنگال به سواحل جنوب شرقی آفریقا است.

در حالی که نیروی دریایی هند است نگه داشتن چشم تیز در اقیانوس هند و همچنین نقش کلیدی در Ladakh بخش.

نیروی دریایی P-8I گشت دریایی و شناسایی هواپیماهای وارد شده از ما استفاده می شود برای نظارت از لاداخ بخش و جمع آوری اطلاعات در چینی استقرار در سراسر رقابت لاک.

نقش اصلی از P-8Is شامل انجام جنگ ضد زیردریایی و ضد سطح جنگ و هوش نظارت و شناسایی اقیانوس ها.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>