ملی هند که از بهبود Covid-19 می میرد از حمله قلبی در سنگاپور

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

یک زن 48 ساله ملی هند بود که در قبل مورد بررسی قرار گرفت که از coronavirus درگذشت از بیماری ایسکمیک قلب, گزارش Straits Times.

این 11 مورد بیمار که تست مثبت برای coronavirus اما از سوی دیگر باعث می شود, با توجه به روزانه که ذکر شده وزارت بهداشت (MOH) در آن عصر روز سه شنبه به روز رسانی.

اینجا کلیک کنید برای کامل Covid-19 پوشش

این مرد هندی غش صبح روز سه شنبه در یک مسکن موقت سایت برای کارگران مهاجر گرفته شده بود به بخش اورژانس در بیمارستان عمومی سنگاپور.

او تا به حال آزمایش مثبت برای Covid-19 on May 15.

وزارت بهداشت گفته است که تنها آن دسته از موارد که در آن اولیه و یا علت مرگ نسبت داده شده است به Covid-19 باید اضافه شود به رسمی تعداد مرگ.

“این است که مطابق با تمرین های بین المللی برای طبقه بندی مرگ و میر” آن را توضیح داد.

در مورد 3,700 بیشتر کارگران خارجی که از بهبود Covid-19 می تواند به طور بالقوه مجاز به بازگشت به کار به عنوان سهشنبه آوردن تعداد کل کسانی که در پاکسازی از ویروس به حدود 79,000 کارگران مهاجر.

وجود دارد 3,23,000 کارگران مهاجر زندگی در خوابگاه است که به عنوان ظهور ترین بیماری, پخش كردن, خوشه اینجا. اما بیشتر و بیشتر خوابگاه در حال پاک Covid-19 زیر تشدید آزمایش پزشکی از ساکنان آن است.

با 405 موارد جدید تخلیه شده در شنبه 35,985 بیماران به طور کامل بهبود از این بیماری است.

در مجموع 192 بیماران باقی می ماند, در بیمارستان, از جمله یکی در واحد مراقبت های ویژه در حالی که 6,219 هستند recuperating در امکانات جامعه.

سنگاپور تا به حال 26 مرگ و میر ناشی از Covid-19 عوارض در حالی که 11 که تست مثبت اند و از علل دیگر از جمله آخرین مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>