هندی مخلوط رله تیم Asiad نقره ای به روز رسانی به طلا Raghvan همچنین برون…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند 4x400m مخلوط رله تیم مدال نقره در بازی های آسیایی 2018 به روز رسانی شده برای طلا پس از رد صلاحیت از برندگان اصلی بحرین در حساب از دوپینگ ممنوع دست به یکی از آن دونده.

بحرین که تا به حال در صدر 4×400 مخلوط رله نهایی رد صلاحیت شد پس از کمی Adekoya تحویل داده شد چهار سال ممنوعیت توسط دو و میدانی یکپارچگی واحد (AIU) برای شکست یک پیش بینی تست.

علاوه بر این, Anu Raghavan چهارم-پایان محل در زنان 400 متر با مانع رویداد به روز رسانی شده برای مدال برنز پس از AIU لغو نتایج Adekoya که در اصل برنده این مسابقه است.

هند کوارتت از محمد انس آقای Poovamma, Hima دس و Arokia راجیو تا به حال سنجش 3:15:71 پشت بحرین (3:11:89). Raghavan تا به حال با سنجش زمان 56.92 به پایان چهارم در مسابقه نهایی در جاکارتا.

دو و میدانی فدراسیون هند رئیس جمهور Adille Sumariwalla گفت: AFI خوشحال به دیدن جهان دو و میدانی رتبه بندی وب سایت در هند 4x400m مخلوط رله تیم به عنوان برنده در بازی های آسیایی و آنو Raghavan به عنوان برنز برنده در 400 متر با مانع.

“اضافی مدال طول می کشد ما شمارش تا 20 از جمله هشت طلا و نه نقره” او گفت:.

“اخبار می آید به عنوان یک تلنگر به ما به عنوان هدف ما برای ساخت در بازی های آسیایی نشان و علامت در سطح جهانی در بازی های المپیک در توکیو در سال آینده,” او اضافه شده است.

او گفت: 4x400m رله تیم ملی خواهد بود به خصوص خوشحال است که آن را در حال حاضر دارای دو طلا و یک نقره از جاکارتا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>