هند ماموریت آمریکا در ضربه شروع می شود بین المللی یوگا روز جشن ‘تقریبا”

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

به عنوان هند آماده جشن سالانه ششم روز بین المللی یوگا (IDY) در سن اجتماعی فاصله جشن در روز شنبه در ایالات متحده بیش از حد نگاه کمی متفاوت است.

مضمون ‘یوگا در خانه و یوگا با خانواده’ در این سال ها در این ماموریت جشن یوگا روز تقریبا در محل اقامت سفیر هند به ما Taranjit سینگ Sandhu – هند ،

این IDY 2020 برگزار شد در همکاری با دوستان از یوگا و چند سازمان است که پشتیبانی از یوگا در ایالات متحده است.

عمل شروع با باز کردن سخنان نخست وزیر نارندرا. “جهان در حال مبارزه با یک بیماری همه گیر از به یاد ماندنی, مقیاس, اما یوگا فراهم می کند چند بعدی راه حل برای چالش های متعدد Covid-19 آورده است” گفت: نخست وزیر.

“یوگا ارائه می دهد چیزی برای همه. آن را قادر می سازد قوی ذهن و بدن سالم” او در ادامه اضافه شده است.

استقبال از شرکت کنندگان در پیوستن به جشن آنلاین سفیر Sandhu برجسته نیروی وحدت بخش از یوگا خود مزایای بسیار زیاد و چگونه IDY تبدیل شده است بخشی از جهانی تقویم. در این تست زمان, او گفت: “دنیا باید یوگا و مدیتیشن بیشتر از همیشه”.

به عنوان بخشی از IDY جشن مشترک یوگا پروتکل جلسه انجام شد. سفیر Sandhu همراه با مقامات سفارت به دنبال جلسه در فرد در حالی که تعداد زیادی از شرکت کنندگان در سراسر ایالات متحده پیوست و آن را از طریق سفارت کانال های رسانه های اجتماعی در Facebook و YouTube.

در اجرا تا به IDY 2020, سفارت سازماندهی کرده بود چند آنلاین پرده بیدار کننده حوادث در همکاری با یوگا سازمان ها و استودیو و یوگا علاقه مندان در سراسر ایالات متحده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>