صنعت هند, دانش آموزان خوش آمدید, انگلستان جدید مبتنی بر نقاط ویزا سیستم

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هند صنعت و دانشجويان گروه در انگلستان استقبال گسترده جدید مبتنی بر نقاط ویزا سیستم پرده برداری توسط دبیر خانه Priti پاتل در روز چهارشنبه به جذب “درخشان ترین و بهترین” از سراسر جهان است.

پست جدید-Brexit سیاست های سخت تن به تن است به عنوان یک “شرکت و نمایشگاه” مکانیسم است که درمان همه مهاجران به همان اندازه به عنوان حرکت آزاد مردم از داخل اتحادیه اروپا (EU) به پایان می آید از تاریخ 1 ژانویه سال آینده است.

سحر و جادو تعداد نقاط مورد نیاز به درخواست تحت این سیستم جدید را 70 و تعلق در بازه 20 یا 10 بر اساس مهارت های حرفه ای فارسی زبان, یک پیشنهاد کار از یک تایید حامی و سطح حقوق و دستمزد بین 20,480 پوند و 25,600 پوند یا بالاتر.

برخی از دسته بندی سقوط خواهد کرد در زیر قابل معامله نقاط مانند سطح حقوق و دستمزد و شغل است که سقوط در داخل کمبود شغل لیست به متقاضیان برخی از گزینه های به را تشکیل می دهند در مجموع 70.

“ما خوش آمدید خانه را پیشنهاد سیستم جدید که به درستی به رسمیت می شناسد که مهاجرت به انگلستان باید بر اساس مهارت های حقوق و دانش زبان انگلیسی گفت:” جیم Bligh صندلی کنفدراسیون صنعت هند را (CII) انگلستان-هند کسب و کار انجمن (IBF).

“برای کسب و کار ضروری است که این سیستم را حفظ انعطاف پذیری برای کارفرمایان به ویژه کسانی که در آوردن کارگران بسیار ماهر در کوتاه مدت تکالیف به پشتیبانی UK plc رشد و تحول است. این نیز مهم است برای اطمینان از حقوق و دستمزد آستانه یک عامل بازدارنده برای پیدا کردن کارکنان با مهارت های متخصص از سراسر جهان,” او گفت:.

این قابل معامله از جنبه های حقوق و دستمزد آستانه است به احتمال زیاد برای اثبات مفید برای حرفه ای ها که در حال حاضر را تشکیل می دهند بزرگترین تکه کارگر ماهر ویزا صادر شده توسط انگلستان برای اتباع خارج از اتحادیه اروپا.

بارونس Usha Prashar, رئیس فدراسیون, هندی, اتاق های بازرگانی و صنعت (FICCI), انگلستان گفت: تغییرات ملاقات طولانی مدت کسب و کار تقاضا است.

او گفت: “اکثریت هند کسب و کار در بریتانیا نیاز به نیروی انسانی ماهر. از نقطه نظر جدید مبتنی بر سیستم مهاجرت همراه با حقوق پایین آستانه مثبت حرکت می کند. این شده است یک تقاضا از FICCI اعضای.

“سیستم جدید بهره مند شوند نه فقط متخصصین مجرب از هند بلکه تعداد زیادی از دانش آموزان هندی در دانشگاههای انگلستان.” ویزای دانشجویی مسیر نیز نقاط مستقر و به شهروندان اتحادیه اروپا به همان حواله را به عنوان بین المللی دیگر دانش آموزان از سال آینده, در پایان Brexit دوره انتقال در 31 دسامبر 2020. فارغ التحصیل مسیر اعلام شده توسط دولت قبل به عقب آورده بود و دو سال پس از تحصیل ویزای کار مسیر را برای دانشجویان خارج از کشور, اجازه می دهد تا دانش آموزان واجد شرایط برای کار و یا مهمتر به دنبال کار در هر شغل و یا موقعیت خود را انتخاب و برای دو سال پس از تکمیل مطالعات خود را بعد از این سال است.

ملی, هندی, دانش آموزان و فارغ التحصیلان اتحادیه انگلستان (NISAU) که به طور فعال لابی دولت بر عادلانه تر کردن رژیم ویزا ارائه می دهد که دانش آموزان بین المللی از این فرصت برای به دست آوردن برخی از تجربه کار در پایان از درجه خود معتقد است تغییرات جدید یک گام در مسیر درست است.

“ما از این امتیاز بر اساس سیستم. آن را احساس می کند مانند یک گام به سوی ایجاد یک نمایشگاه سیستم مهاجرت است که مطابق با نیاز های انگلیسی, اقتصاد, اما همچنین ایجاد یک محیط است که از استعداد ویژه علمی استعدادهای درخشان” گفت: Sanam Arora بنیانگذار و رئیس NISAU انگلستان است.

“واقعی هندی متقاضیان با اثبات باید مهارت های قابل توجهی بهره مند شوند. مثل همیشه هر چند اثبات نهفته در پودینگ و ما در انتظار وضوح در ماه های آینده در جزئیات و همچنین در خصوص چگونگی فارغ التحصیل مسیر متناسب با کلی امتیاز بر اساس سیستم” او گفت:.

آخرین اطلاعیه به شرح زیر انگلیسی, نخست وزیر بوریس جانسون ثابت اشاره به حرکت به سمت استرالیا-سبک مبتنی بر نقاط ویزا سیستم هنگامی که بریتانیا از اتحادیه اروپا قوانین مهاجرت به عنوان یک غیر عضو از بلوک های اقتصادی است. رژیم جدید به طور موثر بست پایین در پایین و کارگران ماهر و با هدف قطع کلی شماره آینده به کشور – مرکزی تعهد حاکم حزب محافظه کار دولت است.

“بیش از حد طولانی در تحریف شده توسط آزاد اروپا جنبش حقوق مهاجرت سیستم بوده و عدم پاسخگویی به نیازهای مردم. عدم ارائه مزایای در سراسر انگلستان و شکست بسیار ماهر مهاجران از سراسر جهان که می خواهند برای آمدن به بریتانیا و کمک به اقتصاد ما و جامعه” یادداشت دفتر خانه در سیاست خود در بیانیه ای که به شکل جدید مهاجرت لایحه به تصویب مجلس است.

“ما در حال پایان دادن به جنبش و معرفی یک لایحه مهاجرت را در یک شرکت و منصفانه نقاط مبتنی بر سیستم است که جذب کارگران ماهر بالا ما نیاز به کمک به اقتصاد ما و جوامع ما خدمات عمومی است. ما قصد داریم برای ایجاد یک دستمزد بالا-مهارت بالا در بهره وری اقتصاد” خانه کرد. احزاب مخالف باقی می ماند انتقاد از سیستم جدید با سایه دبیر خانه دایان ابوت هشدار داد که دولت نیست “به نظر می رسد باید از طریق فکر چه اثرات این سیاست را در اقتصاد به عنوان یک کل و چه پیامی را می فرستد به مهاجران در حال حاضر زندگی و کار در اینجا”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>