هندی, فوتبال, کاپیتان Sunil Chhetri چهره نژادپرستانه سخن گفتن در طول Instagram chat…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هندی, فوتبال, کاپیتان Sunil Chhetri که دارای رکورد بیشترین بین المللی گل توسط یک هندی در مواجهه نژادپرستانه نظرات از یک کاربر در طول Instagram چت زنده با هند کریکت کاپیتان Virat Kohli. Chhetri و Kohli که به اشتراک گذاشتن یک باند بزرگ درگیر شدند در یک هرزگرد چت روز دوشنبه و رفاقت بین این دو وجود دارد و برای طرفداران برای دیدن.

اما یک کاربر با نام yashsharma.رسمی اظهار نظر در ویدئو زندگی می کنند و نوشت: “یه نپالی کن ثانیه”. سخن گفتن بسیار ناخوش آیند برای یک بازیکن است که برخی به پایین در حافظهی از فوتبال و ورزش به عنوان یک افسانه است. Chhetri خود شده است بسیار آوازی علیه نژاد پرستی.

ماه گذشته هنگامی که شهروندان از بخش شمال شرقی هند قرار گرفتند و اظهارات نژادپرستانه Chhetri به حال محکوم حوادث. “کسانی که انجام می دهند آن است که درک تفاوت فقط نادان است. این فقط درست نیست. شما نباید آن را انجام دهد” Chhetri کرده بود در مصاحبه ای گفت: به پنجم.

کل حادثه رفته است و نه از پایین به خوبی با Chhetri طرفداران که در زمان به رسانه های اجتماعی و ناودان کاربر.

“هند یکی از نژادپرست ترین کشور است. هند فوتبال کاپیتان به نام نپالی تنها می توانید تصور کنید مخمصه شمال شرق مردم اینجا. مردم نمی دانستند Chhetri است که هنوز هم خوب است. اما جامعه به نوعی از normalised chinki نپالی و غیره نسبت به آنها. آن را شرم آور” یک کاربر گفت در توییتر.

در اینجا چیزی است که برخی از طرفداران دیگر تا به حال به می گویند در حمایت از Sunil Chhetri.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>