سفارت هند در ارتباط با آناند امید او برای بازگشت به زودی از آلمان:…

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

همسر Aruna و پسر Akhil مشتاقانه در انتظار یک رشته Viswanathan آناند بازگشت از آلمان اما در همان زمان آنها را درک کنند که دولت ممکن است برای اولین بار بازگرداندن مردم با “بیشتر نیاز دارد”.

چنای آس بود که در آلمان به بازی در بوندسلیگا شطرنج و قبل از او می تواند بازگشت از سفر از محدودیت های آمد و خواستار در پی این بیماری همه گیر.

شطرنج افسانه است اما رها که سفارت هند است که در تماس مداوم با او و او خوب انجام شده است.

او در حال حاضر اقامت در نزدیکی فرانکفورت و انجام شده است در میان چیزهای دیگر آنلاین تفسیر برای داوطلبان این دوره از مسابقات که به نام خاموش در اواسط راه با توجه به همه گیر.

“ما امیدواریم که او را برمی گرداند به زودی. او خوب انجام شده است. این یک سازماندهی عملیات. این (هند) سفارت در تماس باشید. وجود دارد به پرواز اول و وجود دارد بسیاری از مردم با بیشتر نیاز دارد که باید به ارمغان آورد اول” آرونا آناند گفت PTI در روز پنج شنبه.

هر چند پسر Akhil باقی می ماند در تماس با نند از طریق تماس های تصویری او می گوید: وجود دارد هیچ چیز مانند داشتن او را در اطراف.

“نداشتن پدر خود را در اطراف برای زمان حال نمی توان جبران کرد… او در حال انجام بسیاری از مسائل است اما ما باید آگاه باشید که کودک این است که رفتن را از طریق بسیاری,” او اضافه شده است.

هند را آغاز کرده است عملیات نجات برای چند هفته گذشته برای شهروندان رشته در نقاط مختلف جهان و با یکی دیگر از ماموریت نجات برنامه ریزی شده در یک روش مرحله به مرحله از امروز قهرمان سابق جهان است که در حال حاضر بازی آنلاین جام ملت انتظار می رود به بازگشت به میهن خود.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>