سفارت هند در آمریکا تماس شهروندان که مایل به سفر بازگشت به خانه پس از مستند به پایان می رسد

Category: ایندین اکسپرس هند | No comments

توسط: اکسپرس میز وب | دهلی نو | به روز شده: مارس 30 سال 2020 11:28:27 am

Indians overseas, Indian Embassy in US, Indians stranded in US, coronavirus, covid 19 pandemic, India lockdown, India-US, world news به سفارت هند آغاز شده است ارسال ایمیل به جامعه و سازمان ها و کسانی که به آن شده است. (فایل)

سه روز پس از دولت هند گفته است که با ساخت برنامه ای برای تخلیه سرخپوستان رشته در خارج از کشوربه سفارت هند در ایالات متحده روز شنبه شروع به تماس با اتباع هند که مایل به بازگشت به خانه پس از مسافرت های بین المللی مستند با توجه به Covid-19 همه گیر برداشته شده است.

به سفارت هند آغاز شده است ارسال ایمیل به جامعه و سازمان ها و کسانی که به آن شده است. آن را نیز ارائه یک لینک وب سایت که در آن افراد علاقه مند می توانند ثبت نام خود را, اما آن را اعلام نکرده است هر سفر تاریخ است. “کسانی که علاقه مند به سفر بازگشت به خانه می توانید با ثبت نام در indianembassyusa.gov.در/Information_sheet1,” سفارت گفت.

در هماهنگی با رهبران جامعه سفارت در ما بوده است و کمک به این رشته شهروندان هند با خوابگاه رایگان, وعده های غذایی و حتی کمک های مالی.

“هندی جامعه آمریکا نشان داده است رهبری در این دوران دشوار و روح خود را از خدمات ستوده است. آنها کار کرده اند از نزدیک با سفارت و کنسولگری های ایالات متحده به ارائه کمک به ما اتباع” سفیر هند به آمریکا Taranjit سینگ Sandhu گفت: در یک صدای جیر جیر.

با این حال هیچ مقام رسمی وجود دارد برآورد از تعداد شهروندان هند رشته در ایالات متحده با توجه به کروناویروس اما بسیاری از آنها گفت: به دانش آموزان هندی که دانشگاه در حال حاضر تعطیل برای بقیه جلسات علمی و کسانی که در اینجا در یک دیدار کوتاه با توجه به PTI.

روز یکشنبه دولت همچنین گفت که این طرح اجرا خواهد شد و پس از آن مستند است و محدودیت در حرکت خواهد بود کاسته. منابع گفت: هند اکسپرس طرح این است که شروع به تخلیه از کشورهای خلیج فارس که در آن نزدیک به 8 میلیون سرخپوستان زندگی و کار است.

برخی از این سرخپوستان بوده است دادخواست دولت در حالی که برای. این افراد شامل کسانی که سفر برای گردشگری کسب و کار و همچنین به عنوان کسانی که پروژه های تکمیل شده است. در حالی که مرحله اول است که به احتمال زیاد برای شروع با کشورهای منطقه خلیج فارس, سرخپوستان رشته در انگلستان و سایر نقاط اروپا و آمریکا در نظر گرفته خواهد شد پس از آن.

در مورد این دولت در هند نیز شروع به بحث و گفتگو با دولت در تهیه امکانات قرنطینه برای عودت کننده گان. مسئله این است که در حال رسیدگی در بالاترین سطح با کابینه وزیر راجیو Gauba helming بحث و مقامات از وزارت امور خارجی خانه و حمل و نقل هوایی داخلی دولت ساکن در کمیسیون و رئیس دبیر متحده در نظر گرفتن بخشی در آنها است.

منبع گفت که یک بار این طرح اجرا شده است, آن ممکن است تبدیل به بزرگترین تخلیه عملیات تا کنون در حالی که اعداد پویا هستند آنها می تواند تا 2 لاخ و تنها راهکار جدید دهلی نو—از نظر مقیاس— 1990 هوایی از 1.7 لاخ مردم از کویت

این منابع گفت: تخلیه خواهد شد مبهوت و همگانی با توجه به عوامل مختلف—نیاز خود را از وضعیت پزشکی فوریت و نگران دولت ظرفیت

تنها سرخپوستان که Covid-منفی خواهد بود به ارمغان آورد و یک سیستم تکامل یافته به مطمئن شوید این معیار انجام شده است. برای این کار یا کمک مقامات محلی گرفته خواهد شد و یا ویژه تیم پزشکی ارسال خواهد شد

(با انس ورودی)

📣 هند اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما (@indianexpress) و اقامت به روز شده با آخرین اخبار در

برای همه آخرین هند, اخبار, دانلود برنامه اکسپرس.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>