اقتصاد هند با تجربه ناگهانی, رکود, اما آن را در یک رکود اقتصادی: صندوق بین المللی پول

اقتصاد هند با تجربه برخی از کاهش سرعت ناگهانی در سال 2019 با توجه به تلاطم در غیر بانکی موسسات مالی و اصلاحات عمده اقدامات مانند GST و demonetisation اما آن را در یک رکود اقتصادی صندوق بین المللی پول مدیر عامل Kristalina Georgieva گفته است.

“اقتصاد هند در واقع تجربه ناگهانی کاهش 2019. ما تا به حال برای تجدید نظر در رشد ما پیش بینی به سمت پایین بکشید تا چهار درصد برای سال گذشته است. ما در انتظار 5.8 درصد (نرخ رشد) در سال 2020 و پس از آن مسیر رو به بالا به 6.5 درصد در سال 2021,” Georgieva گفت: یک گروه از روزنامه نگاران خارجی در اینجا در روز جمعه.

“به نظر می رسد که دلیل اصلی این کاهش بود غیر بانکی موسسات مالی دچار تلاطم,” او گفت: در آستانه اتحادیه وزیر دارایی Nirmala Sitharaman ارائه بودجه سالانه در مجلس در روز شنبه.

او گفت: هند در حال انجام برخی از اصلاحات مهم است که در دراز مدت خواهد بود مفید برای کشور اما آنها برخی از تاثیر کوتاه مدت.

“برای مثال در آینده با یکپارچه سیستم مالیاتی و demonetisation که صورت گرفت. این مراحل است که در طول زمان مفید هستند, اما, البته, آنها ممکن است, ممکن است تا حدودی مخل بیش از کوتاه مدت” Georgieva گفت: در پاسخ به یک سوال.

صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) مدیر عامل گفت که وجود ندارد بسیاری از سیاست فضا در هند. “اما ما همچنین می دانیم که سیاست های دولت در آن طرف در مالی طرف شده اند محتاطانه. ما می بینیم که چگونه خواندن از بودجه ارائه بودجه می رود, فردا,” او گفت:.

در میان مدت او گفت: صندوق بین المللی پول باقی می ماند خوش بینانه در مورد هند است. “این است که چرا ما می بینیم که شکوفایی پتانسیل برای رشد در کشور,” او گفت:.

Georgieva گفت که از زمان رکود اقتصادی نمی تواند به عنوان یک رکود است. “هیچ…. شما به دور از آن است. اما از آن است که یک کاهش قابل توجهی نه رکود,” او گفت:.

صندوق بین المللی پول مدیر عامل به ذکر است که مصرف در هند نیز آهسته و کمک به کلی رکود در اقتصاد است. صندوق بین المللی پول خواهد بود مشتاق به دیدن آنچه که هند به دریافت نسبتا صدا اقتصاد کلان اصول به پرداخت کردن در شرایط رشد بهتر مسیر او گفت: پیش از این بودجه است.

یکی از چیزهایی که مهم است که برای هند است که بودجه درآمد شده اند در زیر هدف است. “در این کشور می داند که. وزیر دارایی آن را می داند. آنها نیاز به افزایش بودجه درآمد مجموعه به طوری که آنها می تواند به بهبود موقعیت مالی خود را. من گفت: آن را تنگ در هزینه های جانبی اما من همچنین می خواهم به استرس است که وجود دارد اتاق را برای بهبود مجموعه در سمت درآمد,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر