هندی مواد مخدر شرکت های به یاد بیاورید محصولات در بازار ایالات متحده

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هندی مواد مخدر شرکت های مانند Lupin, Marksans داروسازی و Alembic داروسازی در حال یادآوری محصولات در بازار آمریکا طبق آخرین اجرای گزارش توسط سازمان غذا و داروی آمریکا (USFDA).

در حالی که لوپین و Marksans داروسازی در حال یادآوری دیابت, داروی Aurobindo و Alembic در حال یادآوری روانپزشکی دارو در بازار ایالات متحده.

طبق آخرین اجرای گزارش ما بر اساس بازوی Lupin است یادآوری 6,540 بطری متفورمین هیدروکلراید قرص طولانی رهش USP 500 میلی گرم با توجه به CGMP (زمان Good Manufacturing Practice) انحراف.

مواد مخدر تولید شده در لوپین را در گوا مستقر در کارخانه تولید شود.

همچنین بخوانید: ما شرکت Gilead در مذاکرات با شرکت های دارویی تولید remdesivir

به طور مشابه Marksans داروسازی یادآوری 11,279 بطری داروی دیابت متفورمین هیدروکلراید قرص طولانی رهش که آن را تا به حال عرضه شده به ما مبتنی بر زمان-کلاه Labs, Inc.

تنظیم بهداشتی آمریکا گفت: آن را شناسایی N-Nitrosodimethylamine (ان دی ام ای) ناخالصی بالاتر از سطح قابل قبول سطح مصرف در محصول هر دو شرکت.

ان دی ام ای تعریف شده به عنوان یک احتمالی انسان سرطان زا.

بیشتر Aurobindo داروسازی ایالات متحده آمریکا شرکت واحد در حیدرآباد بر اساس Aurobindo داروسازی است یادآوری 1,440 بطری کلوزاپين قرص در بازار ایالات متحده.

این شرکت با یادآوری این محصول استفاده شده است که برای درمان برخی از خلق و خوی/اختلالات روانی در سراسر ایالات متحده با توجه به شکایت مصرف کنندگان از قرص 50mg در حال حاضر در بطری کلوزاپين 100mg.

به طور مشابه Alembic داروسازی یادآوری 19,153 بطری Aripiprazole قرص در آمریکا برای برچسب زدن مخلوط کردن.

محصول مورد استفاده در درمان اسکیزوفرنی و اختلال دوقطبی. همه در حال انجام داوطلبانه به یاد می آورد شده است به عنوان طبقه بندی شده و کلاس II به یاد می آورد.

هر USFDA یک کلاس II به یاد بیاورید که در آغاز در یک وضعیت که در آن استفاده از و یا قرار گرفتن در معرض یک ناقض محصول ممکن است به طور موقت یا پزشکی قابل برگشت نامطلوب بهداشت و درمان عواقب و یا جایی که احتمال عوارض جانبی جدی پیامدهای بهداشتی از راه دور است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>