هندی-منشاء زن و شوهر دستگیر شده است و گفته می شود در حال اجرا خارج از کشور کلاهبرداری تلفنی است که در آن کلاهبرداران نما به عنوان مقامات مالیاتی فریب خورده مردم اطراف تومان 90.68 کرور گزارش گفت:.

برامپتون مبتنی بر Gurinderpreet Dhaliwal, 37, و همسرش Inderpreet Dhaliwal, 36, دستگیر شدند اینجا در روز شنبه و به اتهام کلاهبرداری و پول شویی در حالی که حکم بازداشت صادر شده است خود را در برابر اتهام شریک Shantanu Manik, 26 که اعتقاد بر این است در هند, شهرستان, اخبار وب سایت, کانادا-بر اساس پورتال خبری گزارش داد.

Royal Canadian Mounted Police (RCMP) گفت که کلاهبرداران هدف قرار گرفتند کانادایی پس از 2014 با تماس و شناسایی خود را به عنوان نمایندگان آژانس درآمد کانادا (CRA) یا RCMP این گزارش گفت:.

“کلاهبرداران سپس به فرد بر روی تلفن است که آنها مدیون برگشت مالیات و تهدید آنها را اگر آنها نمی پرداخت پول” مقاله گزارش شده است.

RCMP گفت که بین 2014 و 2019 و کانادایی از دست رفته بیش از 16.8 میلیون (تومان 90.8 کرور) دلار کانادا به کلاهبرداری و این باعث شد که مردم بسیار مشکوک زمانی که سازمان تنظیم مقررات و اطلاعات تماس آنها از طریق راه های مشروع.

RCMP گفت: تحقیقات خود را به کلاهبرداری کشف پول قاطر عامل در کانادا.

این قاطر خواهد بود دستور داد به پیک درآمد حاصل از کلاهبرداری به نام خاص و آدرس و یا نقطه قطره ای که به رهبری محققان به Dhaliwal زن و شوهر RCMP بازرس جیم اگدن گفت.

“ما مختل لازم جریان پول از کانادا به هند خواهد شد که تاثیر بزرگی در عملیات و خط پایین از scammers” اگدن گفت. PTI RUP RUP RUP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im