هندی, چینی, ارتش استرس بر نیاز به صورت سریع و مرحله به مرحله د-تنش در مرز

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

هندی و چینی ارتش تاکید کرد که باید برای “سریع, مرحله به مرحله و گام به گام عاقلانه د-تشدید” در طول رقابت خط کنترل واقعی (LAC) در اولویت در طول 12 ساعت جلسه بین ارشد و فرماندهان نظامی در Chushul در Ladakh روز سه شنبه به عنوان بخشی از تلاش های مداوم برای سرد افزایش مرز تنش های مردم آشنا با تحولات روز چهارشنبه گفت: به شرط ناشناس ماندن.

بحث منعکس تعهد هر دو طرف برای کاهش تنش در امتداد مرز مورد مناقشه گفت: یکی از افراد ذکر شده در بالا و اضافه کرد که متارکه روند می تواند پیچیده باشد.

“بیشتر جلسات انتظار می رود هر دو در ارتش و در سطح دیپلماتیک برای رسیدن در یک متقابلا حاضر راه حل و برای اطمینان از صلح و آرامش در کنار لاک طبق موافقت نامه های دو جانبه و پروتکل ها,” او گفت:.

این شد سومین نشست بین هیئت های رهبری سپهبد Harinder سینگ فرمانده له مبتنی بر 14 سپاه و سرلشگر لیو لین فرمانده جنوب سین کیانگ نظامی منطقه; و دوم پس از برخورد وحشیانه در Galwan دره ای که در سمت چپ 20 و یک تایید نشده تعداد از سربازان مرده است.

این Galwan ولی برخورد صورت گرفت که در ژوئن 15, خط خارج قبل متارکه طرح است.

“هند و چین شده است که در بحث از طریق تاسیس نظامی و کانال های دیپلماتیک برای رسیدگی به این وضعیت به همراه لاک در هند-چین در مناطق مرزی گفت:” دوم شخص ذکر شده در بالا.

او گفت: تمرکز ژوئن 30 جلسه به بحث در مورد مسائل مربوط به مشارکت در رو کردن سایت به همراه لاک و د-تنش از مناطق مرزی.

“هر دو طرف باید تاکید کرد نیاز به یک سریع, مرحله به مرحله و گام به گام عاقلانه د-تشدید به عنوان یک اولویت است. این است که در همراهی با توافق بین امور خارجی وزیر و همتای چینی خود در طول مکالمه خود را در تاریخ 17 ژوئن که وضعیت کلی خواهد بود به کار گرفته شده در صورت مسئول است و دو طرف خواهد پیاده سازی متارکه درک ژوئن 6 صمیمانه,” نفر دوم اضافه شده است.

این دو هیئت در آخرین ملاقات در 22 ژوئن زمانی که آنها با چکش یک اجماع در disengaging از درگیری در امتداد مرز مورد مناقشه در طول 11 ساعت جلسه. این “متقابل اجماع برای خلاص” از همه “اصطکاک مناطق” به هشت سال پیش است و نه فعال هر متارکه در زمین و نه منجر به نازک شدن نظامی ساخت توسط نیروهای رقیب در منطقه, به گزارش هندوستان تایمز روز چهارشنبه.

“از تاریخ 30 ژوئن برگزار شد و در یک کار عملی شیوه ای در نظر داشتن Covid-19 پروتکل های. بحث منعکس تعهد هر دو طرف برای کاهش تنش در امتداد لاک. روند مشارکت در امتداد لاک پیچیده است و در این زمینه نظری و بی اساس گزارش نیاز به اجتناب شود گفت:” اول شخص ذکر شده در بالا.

دو نفر از افسران ارشد برای اولین بار ملاقات در ژوئن 6 برای کاهش تنش های رو به رشد در طول لاک. محدود نظامی متارکه آغاز شد که در برخی از اصطکاک مناطق پس از اولین جلسه از خط خارج شد پس از خونریزی در Galwan دره.

سمت هند روز سه شنبه تصریح کرد تقاضای خود را برای عقب نشینی از نیروهای خود را از کرانه باختری رود اردن و در پی ترمیم وضعیت موجود حول و حوش (اوایل آوریل) در زمینه های کلیدی از جمله Pangong Tso, Galwan دره و استراتژیک Depsang دشت.

آخرین جلسه صورت گرفت در Chushul در سمتی از لاک در حالی که دو مورد قبلی جلسات برگزار شد در Moldo بر طرف چینی.

چین متوقف شد — اما در عوض یافت — نظامی آن فعالیت در منطقه در نزدیکی Pangong Tso, Galwan دره و Depsang دشت پس از افسران ارشد آخرین ملاقات در 22 ژوئن.

هند به خصوص در مورد مردم چین ارتش آزادی (PLA) نگه داشتن موقعیت خود را در انگشت منطقه که در آن راه اندازی دائمی پناهگاه pillboxes, اردوگاه tented و مشاهده پست ها در مناطق دهلی نو که در خاک به عنوان گزارش شده توسط HT روز سه شنبه..

وضعیت به همان اندازه مهم از نظر در Depsang بخش به عنوان PLA به بسیج نیروهای نظامی و سلاح و دیگر تجهیزات نظامی در مناطق حساس با آن رو به جلو حضور اخلال در ارتش گشت الگوهای وجود دارد.

هر دو کشور هند و چین را به طور قابل توجهی تقویت شده خود را با استقرار هزاران نفر از سربازان جت های جنگنده و هلیکوپتر و تانک و توپخانه سنگین موشک ها و سیستم های دفاع هوایی در منطقه است.

چینی تجمع در مناطق دیگر از جمله Galwan دره و Gogra پست-چشمه های بخش نشده نازک یا. تصاویر ماهواره ای مورخ 22 ژوئن منتشر شده توسط شرکت Maxar فن آوری را نشان می دهد نه تنها PLA برگزاری زمین در Galwan دره اما همچنین shored تا آن پایگاه نظامی در منطقه به عنوان گزارش شده توسط HT در ژوئن 25.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>