هندی, کودکان ناشر برنده لندن نمایشگاه کتاب جایزه

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

چنای بر اساس Karadi قصه که منتشر picturebooks و کتاب های صوتی برای کودکان, برنده کتاب صوتی ناشر جایزه سال در لندن نمایشگاه کتاب جوایز سال 2020 است که در محل حاضر و پس از coronovirus شیوع لغو این رویداد است.

برگزارکنندگان گفت: قضات تبریک گفت Karadi قصه در آن “شرکت تجاری تمرکز بر روی آینده خود مبتنی بر استراتژی و ادامه داد: تعهد به هر دو آموزشی و سرگرم کننده افراد جوان در هند است.” ناشر شارت در سه دسته.

جوایز ارسال نشده اند به برندگان این سازمان اضافه شده است.

LBF مدیر جک توماس گفت: “بین المللی جوایز تعالی همیشه به ما یادآوری از ابتکاری مهم و الهام بخش کار در حال انجام توسط همه کسانی که در چاپ و نشر جهانی و کتاب جامعه”.

“از مترجمان در هند و کتابداران در فنلاند به جشنواره ادبی در اوکراین و عوامل ادبی در فرانسه, این جوایز نشان می دهد وسعت استعداد های مشغول به کار در این صنعت در سراسر جهان امروز”.

این جایزه یک عمر دستاورد ارائه شد به نایجل نیوتن بنیانگذار و مدیر اجرایی انتشارات بلومزبری برای سهم خود را به کتاب و صنعت چاپ و نشر بین المللی فروش آثار خالد حسینی, Margaret Atwood, J K Rowling و ویلیام Dalrymple.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>