هندی, تیم بوکس, دکتر آزمایش مثبت برای Covid-19

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

دکتر متصل با تیم بوکس روز دوشنبه آزمایش مثبت برای Covid-19 حتی به عنوان تمام pugilists که مونتاژ برای آموزش در پاتیالا آمد منفی اما خیره شد در یک تعلیق ممکن است از پیشنهاد اردوگاه با توجه به توسعه است.

11 بوکسورهای از جمله بازی های آسیایی قهرمان جهان و نقره مدال Amit Panghal خواهد بود مجددا به عنوان آنها در همان قرنطینه مرکز با دکتر.

“دکتر آمل (Patil) در قرنطینه در یک مرکز در خارج از پردیس اصلی از موسسه ملی ورزش (NIS) پاتیالا. طبق پروتکل قبل از او اجازه ورود به اصلی و خوابگاه ورزشی آرنا او داده شد Covid آزمون در 7 روز (قرنطینه) و تست مثبت” ورزشی اقتدار هند در بیانیه ای گفت به PTI وقتی پرسیده شد که در مورد توسعه است.

“او شده است معطوف به دولت-اجرای COVID مرکز. کسانی که عنوان اصلی تماس با ما خواهد شد تست شده فردا. این دوره قرنطینه برای همه افراد ماندن در همان قرنطینه تسهیلات تمدید شده است توسط یک هفته. این مرکز شده است sterilised طبق پروتکل.”

بوکسورهای داشته اما تست منفی خواهد شد اما انجام دور دوم آزمایش در روز سه شنبه. “دکتر Patil است کاملا بدون علامت نه حتی علائم خفیف وجود دارد. او به زودی بهبود می یابند به اندازه کافی” به گفته یک منبع نزدیک به تیم.

Patil شده است به طور منظم در بوکس و سفر با این تیم به 2018 بازی های کشورهای مشترک المنافع و مسابقات قهرمانی جهان در سال گذشته است. این pugilists شد با توجه به شروع به آموزش در اواخر این ماه یا اوایل ماه اوت پس از بوکس فدراسیون هند رو سای اشاره به رفتار ملی کمپ در میان همه گیر.

انجام این اردوگاه در حال حاضر نظارت سای پس از دادگاه عالی دهلی ماند ورزشی وزارت شناخت به 57 ملی فدراسیون از جمله BFI.

نه هندی بوکسورهای باید واجد شرایط برای بازی های المپیک به تعویق افتاد تا 2021 با توجه به همه گیر. آنها — Amit Panghal (52kg), Manish Kaushik (63kg), Vikas کریشن (69kg), Ashish کومار (75 کیلوگرم), Satish Kumar (+91kg), MC Mary Kom (51kg), Simranjit Kaur (60 کیلوگرم), Lovlina Borgohain (69kg) و Pooja Rani (75 کیلوگرم).

از این Mary Kom همچنان به آموزش در خانه اش در دهلی نو به عنوان حضور در این اردوگاه شد و اختیاری. همانطور که در سای ایمنی پروتکل برای آموزش بوکسورهای منع شده اند از انسان مبارزه گفت: نه به دسترسی حلقه و استفاده از تجهیزات شخصی خود برای همه اشکال از آموزش است.

آنها به ارائه پوشش برای COVID-19 در بیمه پزشکی خود را به عنوان در هر مورد SOP ساخته شده توسط BFI. بوکسورهای و فدراسیون نیز باید به امضای فرم رضایت اذعان خطر از سرگیری قبل از اینکه اجازه بازگشت در SAI مرکز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>