هندی, تیم بوکس در ایتالیا با احتیاط از ویروس تهدید

Category: هندوستان تایمز اسپرت | No comments

هند بوکس تیم ملی بر اساس از ایتالیا و آماده سازی برای المپیک مقدماتی قرار دادن در محل یک طرح اضطراری برای ترک خود آموزش پایه و پس از این کشور گزارش داد که بزرگترین افزایش در رمان coronavirus موارد خارج از آسیا است.

هند با کارایی بالا مدیر سانتیاگو Nieva گفت: تیم ملی برنامه ای برای ماندن برای یک روز بیشتر قبل از مصرف نهایی تماس به ترک ایتالیا المپیک مرکز آموزش در آسیسی که دو ساعت رانندگی از رم فرودگاه بین المللی. 13-عضو گروه از جمله زنان تیم ملی شده است, اردو در آسیسی در دو هفته گذشته به آماده شدن برای ماه آینده آسیا/اقیانوسیه مقدماتی المپیک مسابقات در عمان, اردن از مارس 3.

حداقل شش نفر کشته و بیش از 200 متاثر از شیوع ویروس در ایتالیا با بخش عمده ای از موارد گزارش شده از منطقه شمال لومباردی که سرمایه شهر میلان.

“این نوع اضطراری برای ما بیش از حد” Nieva گفت: بیش از تلفن.

میلان به 500km از آسیسی.

“آن نگران کننده بود. من تا به حال به ارسال یک سیگنال SOS به فدراسیون بوکس از هند (BFI) ترس اگر چیز بدتر از ما احتمالا می تواند از دست مهم است مسابقات در اردن. بنابراین باید ترک به عنوان اوایل به عنوان امکان پذیر است” Nieva گفت.

میلان در حال حاضر قرار داده و اقدامات اضطراری در محل با تمام مدارس و ادارات تعطیل و عمده غربالگری تلاش در محل در فرودگاه.

در روز سه شنبه و پس از اطمینان از ایتالیایی, بوکس, فدراسیون جمهور ویتوریو لای که وضعیت در حال نظارت ها در این تیم تصمیم به صبر کنید و ببینید که چگونه وضعیت توسعه.

“خوب وجود شرکای مبارزه به بیش از 10 کشور در حال کمپینگ در اینجا به آماده شدن برای المپیک مقدماتی” Nieva گفت.

“ما تا به حال خوب آموزشی در روز دوشنبه و مهم دیگر جلسه آموزشی در روز چهارشنبه. پس از آن ما تصمیم خواهد گرفت که آیا به ترک یا ماندن تا آخر هفته” Nieva اضافه شده است.

با توجه به اصلی برنامه ها در این تیم قرار است به ترک روز جمعه یا شنبه به اردن.

BFI, دبیر کل جی Kowli گفت: اقدامات احتیاطی گرفته شده توسط این تیم است.

“ایتالیایی, بوکس, فدراسیون حمایت همه تیم ها,” او گفت:.

شش بار قهرمان جهان Mary Kom (51kg) یکی از اعضای کلیدی تیم هند آموزش در آسیسی.

زنان پیراهن: Mary Kom (51kg), Sakshi چودری (57kg), Simranjit Chakar (60 کیلوگرم), Lovlina Borgohain (69kg) و Pooja Rani (75 کیلوگرم).

مردان تیم ملی: Amit Panghal (52kg), Gaurav Solanki (57kg), Manish Kaushik (63 کیلوگرم) Vikas کریشن (69kg), Ashish کومار (75 کیلوگرم) Sachin کومار (81kg), Naman Tanwar (91kg) و Satish Kumar (+91kg).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>