آمریکایی های هندی تبار را به میدان تایمز در اعتراض به چینی تجاوز تماس برای تجارت…

Category: هندوستان تایمز هند | No comments

گروهی از آمریکایی های هندی تبار همراه با تبتی تایوانی و آمریکایی برگزار شد اعتراض “برهنه چینی تجاوز” در میدان تایمز در شهر نیویورک در ایالات متحده است.

این گروه برگزار شد پلاکارد از “تحریم چین” و “توقف چینی سوء استفاده” را به عنوان آنها شعار علیه کشور است.

معترضین گفت: سه Ts می تواند کمک به شکست چین به عنوان آنها خواستار پایان روابط تجاری با چین و تحریم های چینی خوب استقلال کامل از تبت و در کل حمایت از تایوان به گزارش خبرگزاری ANI.

تماشا کنید: سرخپوستان تایوانی تبتی نگه ضد چین اعتراض در میدان تایمز

Jagdish Sewhani رئیس جمهور آمریکا به هند روابط عمومی کمیته به نام چین برای آن “برهنه تجاوز”.

“زمانی که جهان در حال مبارزه علیه coronavirus برای شش ماه گذشته, برهنه, تجاوز چین در برابر همسایگان و هند کاملا غیر قابل قبول است. چین می خواهد برای تسلط بر جهان چین می خواهد برای از بین بردن ایالات متحده آمریکا و چین می خواهد برای از بین بردن هند است. اما این بار خود را برای پرخاشگری آنها مجبور به پرداخت بسیار سنگین قیمت” Sewhani گفت: در حالی که صحبت کردن به آنی.

“در حال حاضر نگاه آنچه که در چین انجام شده در داخل کشور خود را دارند. آنها سرکوب هنگ کنگ. آنها انجام داده اند پاکسازی قومی از تبت و نگاهی به آنچه آنها انجام داده اند به مسلمانان است. بدترین حقوق بشر [نقض] تا کنون اتفاق افتاده در چین,” او اضافه شده است.

اعتراض می آید پس از رحم, ژوئن 15, مرز, درگیری در شرق لاداخ را Galwan دره که در طی آن 20, هندی, سربازان ارتش کشته و 76 مجروح شدند.

مشابه ضد چین تظاهرات شکسته در چندین شهر در ایالات متحده از Galwan ولی چهره بین هند و چین است.

خبرگزاری ANI گزارش تبت و تایوانی فعالان زندگی در پناهندگی در ایالات متحده نیز در این تظاهرات در میدان تایمز.

Dorjee Tseten عضو تبت پارلمان در تبعید گفت: مردم تبت به شدت محکوم چینی نظامی رسوخ در خاک هند.

“تماس با ما هند و جهانی دولت ها را به فوری و همه جانبه علیه پکن را به حکومت استبدادی با رد این یک سیاست چین در تئوری و عمل” Dorjee که همچنین یک مدیر اجرایی از دانش آموزان به صورت رایگان تبت گفت: در حالی که صحبت کردن به آنی.

این خبرگزاری گزارش مشابه تظاهرات دیده خواهد شد در دیگر نقاط ایالات متحده آمریکا در روزهای آینده.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>