هندی-آمریکایی پزشکان gurdwara راه اندازی درایو غذایی برای Covid-19 بيمار

Category: هندوستان تایمز جهان | No comments

هندی-پزشکان آمریکایی در اطراف سرمایه های ملی همراه با برجسته gurdwara راه اندازی یک درایو غذایی برای مردم نهفته coronavirus بیماری همه گیر.

بیشتر واشنگتن انجمن پزشکان هندی-منشاء و پیشرو مریلند gurdwara — گورو ناناک بنیاد آمریکا — برگزار شد اولین درایو غذایی بیش از آخر هفته در خدمت بیش از 350 خانواده ها تحت تاثیر Covid-19 بیماری همه گیر.

دنبال آخرین به روز رسانی در coronavirus اینجا

مریلند و ویرجینیا حومه واشنگتن دی سی در ادامه برای نشان دادن تاثیر قابل توجهی از coronavirus. در طول این مشکل Covid-19 زمانی که میلیون ها نفر از آمریکایی ها شغل خود را از دست, چند, هندی-آمریکایی اشخاص نشان از وحدت بی سابقه ای در گرد هم آمدن و جمع آوری پول برای چند درایوهای مواد غذایی در مدارس و کالج ها و معابد و gurdwaras یک رسانه آزاد گفت: در روز چهارشنبه. انجمن و gurdwara بودند با حمایت چند تن دیگر هندی-آمریکایی سازمان از جمله هند توسعه و صندوق امداد ایالات هندو جین معابد هندو جامعه آمریکا خدمات و تنوع آمریکا ،

انجمن گرفته شده نقش سرب در کمک به نسخه برای صدها نفر از بیمارانی که قادر به بازگشت به هند به دلیل Covid-19 همه گیر و اجرا از داروها.

این تلاش راه اندازی شد Sewa بین المللی پیشرو در سازمان خیریه در ایالات متحده کار بر روی بسیاری از جنبه های همه گیر مانند غذا آشپزخانه مسکن, هندی, دانش آموزان و نقاهت پلاسما درمانی برای بیماران مبتلا Covid-19.

اینجا کلیک کنید برای تکمیل پوشش coronavirus

به تازگی انجمن اطلاع داده شد توسط مونتگمری کالج که چند صد نفر از دانش آموزان خود بودند در مواجهه با مشکلات در حضور در کلاس های آنلاین با توجه به عدم دسترسی به لپ تاپ, این بیانیه اضافه کرد که پزشکان تصمیم به اهدای بیش از 50 لپ تاپ به دانش آموزان نیازمند.

ما در سخت ترین-آمار کشور توسط این بیماری همه گیر کوروناویروس با بیش از 2.43 میلیون رسمی موارد و بیش از 124,000 مرگ و میر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>