در حالی که نیروی هوایی هند (IAF) طرح مبارزه با تهدید چین نیروی هوایی باقی مانده است طبقه بندی شده از استراتژی اساسی در برابر مردم و ارتش آزادی بخش (PLA) قرار داده شد برای آزمایش بسیار موفقیت آمیز در طول سال 2018 Gagan شاکتی پان هوایی هند تمرینات. استراتژی ساده است: پراکنده جذب جبران و مقابله به مثل است.

Air warriors مانند Air Chief Marshal (Retd) Birender سینگ Dhanoa می دانیم که چینی ها در راه اندازی یک مجموعه از اوایل محدوده حملات موشکی علیه پایگاه هوایی هند برای ناتوان ساختن آنها. اما با توجه به مارس سال 2020 Belfer Center مطالعه از دانشگاه هاروارد کندی مدرسه این آسان تر است از انجام گفت.

همچنین بخوانید: چینی پناهگاه در لهاسا فرودگاه فقط 1,350 متر از دهلی نو نگران هند

این مطالعه به نقل از یک مقام ارشد نیروی هوایی اسرائیل افسر گفت که چینی ها نیاز 220 موشک های بالستیک را به نگه داشتن یک فرودگاه تعطیل به صورت 24 ساعت.

“این را هر گونه تفاوت به نیروی هوایی اسرائیل عملیات در شرق یا غرب از نیروی دارای تعداد زیادی از دیگر فرودگاه ها (از له به Pasighat) به کار از. اگر PLA نیروی هوایی حملات فقط سه پایگاه هوایی آن نیاز به 660 موشک های بالستیک در هر روز برای حمله به باند و تاکسی مسیر به تنهایی. چین سهام 1000-1200 در برد متوسط موشک های بالستیک و یا کوتاه برد موشک های بالستیک خواهد بود بیش از سه روز با دیگر هدف اصلی سیستم مانند فرمان و ارتباطات مراکز و یا دفاع هوایی واحد بودن خطاب” مطالعه می گوید.

در حالی که شناخت تهدید موشک از چین, جنگنده استراتژی شده است تنظیم شده به یک فرم هنری و قرار دادن به عمل از طریق بیش از 6000 پرواز به تنهایی در جبهه شرقی در طی ورزش Gagan شاکتی. “لحظه ای پرچم قرمز است تا ما را پراکنده هواپیما از زمینه های تعیین شده برای همه در امتداد مرز با چین کافی مهمات در آن پایگاه برای مراقبت از عملیات های هوایی” گفت: خدمت نیروی هوایی فرمانده.

گام بعدی در مقابله با استراتژی است که برای جذب این حمله در پایگاه هوایی و به سرعت تعمیر باند و فرودگاه. این قابل درک است که IAF ظرفیت برای تعمیر باند فرودگاه و پایگاه هوایی عملیاتی در عرض چهار تا شش ساعت. “ما نمی اند یا آمریکا پاتریوت ضد سیستم موشکی یا اسرائیل گنبد آهنین سیستم. اما باید ثابت ظرفیت آزمایش تحت Gagan شاکتی برای تعمیر باند فرودگاه در ظرف شش ساعت حداکثر گفت:” نیروی هوایی اسرائیل افسر.

سابق Air رئیس Dhanoa توضیح می دهد این است که حتی اگر Chabua, تزپور, له, Adampur پایگاه هوایی در حال پایین پراکنده هواپیما شروع خواهد شد عامل از دیگر پایگاه های مانند Bareilly, دیمپور Kanpur و گوراکپور و یک دوجین از دیگر فرودگاه. “گام های بعدی در حال به جبران و سپس تلافی,” او گفت:.

در طول سال 2018 Gagan شاکتی ورزش و سپس وزیر دفاع Nirmala Sitharaman و سپس هوا را رئیس Dhanoa فرود در Pasighat پیشرفته زمین فرود با یک Su-30 از جدید هوایی ،

در حالی که چینی موشک حمله آسیب هوایی هند پایگاه های ذاتی مشکل از حمله موشکی آن است که یک بار حمله و وجود محدودیت در کلاهک بار.

“فقط به عنوان چینی موشک محدوده برای رسیدن به هر گوشه ای از هند معکوس است به همان اندازه واقعی با آگنی V موشک آماده و عملیاتی. برای اضافه کردن به این هندی سرنشین دار مبارزان مانند هواپيمايی و Sukhoi حمل بیش از 30 تن از مهمات تحویل داده می شود با پین با اشاره به دقت و صحت. این مقایسه به 100 کیلوگرم کلاهک روی موشک و شما پاسخ را به چه تر است, کشنده,” گفت: یک مقام ارشد نیروی هوایی اسرائیل افسر.

حتی اگر چینی نظامی تبلیغات است در نوسان کامل با به اصطلاح استفاده از مهمات قدرتمند این واقعیت است که نیروی هوایی اسرائیل هر دو ظرفیت و قابلیت را به مبارزه به هان چین راه فراتر از اشغال تبت و سین کیانگ.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de